خانه / فرهنگی / مراسم خودجوش روز جهانی قدس
مراسم خودجوش روز جهانی قدس
مراسم خودجوش روز جهانی قدس

مراسم خودجوش روز جهانی قدس

مراسم خودجوش روز جهانی قدس در میادین اصلی تهران

مراسم خودجوش گرامیداشت روز جهانی قدس به صورت خودرویی و موتوری در میادین اصلی تهران و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در این مراسم که به صورت کاملا خودجوش برگزار شده، قرار است پرچم فلسطین در میدان فلسطین به اهتزاز درآید و همچنین پرچم رژیم غاصب صهیونیستی و امریکا به آتش کشیده شود.

شرکت کنندگان در این مراسم پرچم‌هایی از فلسطین و حزب الله لبنان در دست دارند و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می‌کنند.

در این مراسم قطعاتی از سروده‌های حامد زمانی در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها پخش می‌شود.
موتورسواران هم به صورت خودجوش در میدان حاضر هستند.
قرار است امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا روز جهانی قدس در فضای مجازی بیش از پیش برجسته شود و کلیدواژه روزجهانی امسال در فضای مجازی “القدس اقرب” است.

اجرای گروه سرود “حرا” در میدان فلسطین

مراسم خودجوش گرامیداشت روز جهانی قدس در میدان فلسطین و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی آغاز و مراسم گروه سرود “حرا” اجرا شد.

در این مراسم که به صورت کاملا خودجوش برگزار شده، قرار است پرچم فلسطین هم در میدان فلسطین به اهتزاز درآمد و پرچم رژیم غاصب صهیونیستی و امریکا به آتش کشیده شد.

بیشتر بخوانید …

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله دکترا

طرح جهادی هبه و نذر کتاب به همت کتابخانه تخصصی

کتاب نذر کنیم… “نذر کتاب، نذر اندیشه” طرح جهادی هبه و نذر کتاب به همت …