خانه / مذهبی / ورود مقاومت در غزه به خط درگیری در قدس
ورود مقاومت در غزه به خط درگیری در قدس
ورود مقاومت در غزه به خط درگیری در قدس

ورود مقاومت در غزه به خط درگیری در قدس

نصرالله: روز قدس مسأله‌ای عقیدتی، انسانی و اخلاقی است

تهران – ایرنا – سید «حسن نصرالله» دبیرکل جنبش حزب الله لبنان روز جمعه در سخنرانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: روز قدس مسأله‌ای عقیدتی، انسانی و اخلاقی است.

به گزارش ایرنا به نقل از تلویزیون المنار لبنان، نصر الله افزود: ایستادگی ملت فلسطین و حمایت همه جانبه از قدس بسیار مهم است و به تمام محور مقاومت مشروعیت می‌بخشد.

وی اضافه کرد: تحول مهم که باید تثبیت شود، ورود مقاومت در غزه به خط درگیری در قدس است.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ما مطمئن هستیم که ملت فلسطین شایستگی و توانایی در محافظت از قدس و حاک سرزمینی شان و حقوق خود را دارند.

نصر الله با بیان اینکه تمام تلاش‌های رژیم اسرائیل برای ضربه زدن به آن به جایی نرسید، گفت: ایران از مرحله خطر عبور کرده و دل بستن به جنگ آمریکا با ایران تمام شده است و گزینه‌های آمریکا و رژیم اسرائیل برای اینکه ایران برنامه هسته‌ای خود را کنار بگذارد، تمام شده است.

او افزود: اولویت های بایدن متفاوت است و به مقابله با چین و روسیه مربوط می شود.

دبیرکل حزب الله افزود: بزرگترین پاسخ ایران  به اتفاقی که در تأسیسات نطنز رخ داد، غنی‌سازی شصت درصدی اورانیوم بود که اسرائیل را وحشت‌زده کرد.
نصر الله با بیان اینکه تجربه ۴۰ ساله با ایران نشان می دهد که این کشور متحدانش را نمی فروشد و بر سر منافع آنها چانه زنی نمی‌کند، افزود: گفت‌وگوی ایران-عربستان مثبت است و ما از هر گفت‌وگوی بین‌اللملی یا عربی با ایران که در آرام کردن منطقه سهیم باشد استقبال می کنیم، کسانی که باید از گفت‌وگوی ایرانی-سعودی نگران باشند متحدان آمریکا در منطقه هستند.
وی درباره سوریه نیز گفت: بسیاری از کشورهای عربی تماس‌های خود با سوریه را آغاز کرده‌اند. عربستان نمی‌تواند شروطی در خصوص رابطه با ایران تحمیل کند در حالی که با تهران در حال مذاکره است.
دبیرکل حزب‌الله تأکید کرد، اسرائیلی‌ها امروز از ثبات محور مقاومت و تحولات مربوط به آن نگران هستند. محورهایی که در سال‌های گذشته منسجم بود امروز از هم پاشیده و از تاکتیک حمله به دفاع منتقل شده است. دشمن صهیونیستی شکست خورده است که از جمله نشانه‌های بارز آن بحران داخلی در اسرائیل است.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

بازگشت ادلب به آغوش وطن

ادلب بار دیگر به آغوش وطن باز خواهد گشت بازگشت ادلب به آغوش وطن به …