خانه / مذهبی / هزینه کنسرت ها به فقرا داده شود
ارمنستان برای حمل حتی چند عدد قرص
ارمنستان برای حمل حتی چند عدد قرص

هزینه کنسرت ها به فقرا داده شود

🔴اگر به اصطلاح روشنفکری از شما پرسید چرا این‌قدر برای #اربعین و امام‌حسین”ع” هزینه میکنید چرا به فقرا کمک نمیکنین؟ این پاسخ رو حتما تو آستین داشته باشید

 

🔴سالانه پیش از ۷۰۰ میلیارد تومان خرج هزینه‌ی #کنسرت‌ها می‌شود که فقرا اجازه‌ی ورود به کنسرت را ندارند زیرا که توان مالی، شرط ورود به کنسرت است.

چرا این هزینه را به فقرا نمی‌دهید؟

 

🔵سالانه ۱۰ تریلیون و ۲۰۰ میلیارد تومان لوازم آرایشی خریداری می‌شود و ایران هفدمین کشور مصرف کننده‌ی #لوازم‌آرایشی در جهان است چرا این پول را خرج فقرا نمی‌کنید ؟!

۱۰ تریلیون پول کمی نیست!!!

 

🔴ایرانیان در سال ۳۲۵۰ میلیارد صرف خرید سیگار می‌کنند و تنها درمان به خاطر مصرف سیگار ۷۲۰۰ میلیارد تومان هزینه برای بیماران سیگاری به همراه داشته است، چرا این هزینه را صرف فقرا نمی‌کنید؟!

 

🔵 ۲میلیون ایرانی در سال به ترکیه🤮 می‌روند و ۸۰۰۰ هزار میلیارد تومان هزینه می‌کنند آیا بهتر نیست این هزینه را به فقرا بدهند؟!

 

*🔴 بیش از ۲۸۰ هزار ایرانی در سال به امارات می‌روند و پیش از ۵۰۰ میلیارد هزینه‌ی سفر ایرانیان می‌شود بهتر نیست این هزینه را به فقرا بدهید.

 

🔵 بیش از ۸۰ هزار ایرانی در سال به تایلند🤮 می‌روند و پیش از ۴۰۰ میلیارد هزینه‌ی سفر به تایلند ایرانیان است، بهتر نیست این هزینه را به فقرا داد؟؟؟

 

🔴 بیش از ۷۲ هزار ایرانی در سال به مالزی می‌روند و هزینه‌ی سفر ایرانیان حدود ۳۶۰ میلیارد تومان است بهتر نیست این هزینه را به فقرا بدهند؟؟؟؟

 

🚫 سوال!

✅چرا فقط نزدیک محرم و اربعین، فقرا و نیازمندان برای عده‌ای دین‌ستیز مهم می‌شوند؟؟

چرا در هنگام سفر به تایلند و آنتالیا فقرا و نیازمندان مهم نیستند؟

 

✍️بیداری ملت

@bidariymelat

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

اگر امام و شهدا نبودند از اسلام خبری نبود

اگر امام و شهدا نبودند از اسلام خبری نبود

به مناسبت روز تجلیل‌ از شهیدان‌ و ایثارگران: خون مطهّر شهدا حقانیت جمهوری اسلامی را …

دیدگاهتان را بنویسید