یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اقتصادی / مانور موتور سوار خوب
مانور موتور سوار خوب
مانور موتور سوار خوب

مانور موتور سوار خوب

مانور موتور سوار خوب در شمال تهران برگزار می شود
دومین مانور موتور سوارخوب با هدف ارتقاء فرهنگ موتور سواری و رعایت اصول ایمنی، با حضور موتورسواران در شمال تهران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به منظور آشناسازی شهروندان و موتور سوارن به استفاده ایمن و قانونمند از موتور سیکلت، کمک به رشد کیفی و ترویج فرهنگ رانندگی و موتورسواری خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درباره بی نظمی ها و قانون شکنی ها و ارتقا روحیه مشارکت پذیری در شهروندان و حق اعتراض به رفتارهای پر خطر موتورسواران، با همکاری معاونت های حمل و نقل و ترافیک و امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، دومین مانور این پویش در روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در بلوار شهید اندرزگو برگزار می شود.
او افزود: مانور موتور سوار خوب با همکاری و مشارکت پلیس راهور، اورژانس و دستگاه های مرتبط منطقه در چارچوب پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا، در محور پرتردد ۳۵ متری قیطریه تا در ورودی پارک قیطریه توسط موتور سواران ساکن در شمال تهران به صورت حرکتی نمادین اجرا خواهد شد.
موسوی با اشاره به برنامه های مختلف این پویش گفت: تبلیغات شهری و محیطی، انتشار تولیدات آموزشی _ رسانه ای در رسانه های اجتماعی و فضای مجازی، برگزاری کارگاه آموزشی آنلاین، برگزاری مسابقات هنری و برپایی ایستگاه های آموزش با عنوان تلنگر از برنامه های اجرایی این پویش است.
گفتنی است این پویش همزمان با روز ملی حمل و نقل از ۲۶ آذر ۱۳۹۹ آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت که فازاول این مانور در ۳۰ دی ماه سال گذشته در خیابان پاسداران، چهار راه فرمانیه با آموزش به موتورسواران، پیرامون پویش موتور سوار خوب برگزار شد.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

مخالفت گسترده مردمی در عراق با حضور نیروهای آمریکایی

صادرات کالا‌های ایرانی به ۱۴۳ کشور دنیا

سخنگوی گمرک اعلام کرد: با وجود شدت گرفتن تحریم‌ها و محدودیت‌های ناشی از کرونا، در …

دیدگاهتان را بنویسید