یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / فرهنگی / مراسم بزرگداشت روز روانشناس

مراسم بزرگداشت روز روانشناس

مراسم بزرگداشت روز روان‌شناس و مشاور توسط سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با شکوه فراوان برگزار شد؛

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره مراسم روز “روان‌شناس و مشاور” در روز نهم اردیبهشت ماه با شکوه مثال‌زدنی بصورت مجازی برگزار گردید؛ در این مراسم ۶۰۰۰ نفر از روان‌شناسان و مشاوران حضور داشتند. در ابتدا دکتر محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره، دکتر غلامعلی افروز رئیس شورای مرکزی، دکتر شکوه‌ نوابی‌نژاد نائب‌رئیس شورای مرکزی و دکتر فریبرز درتاج دبیر شورای مرکزی برنامه‌های یکسال گذشته و آتی سازمان را بیان کردند؛ دکتر منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمان ویژه طی سخنانی با تبریک روز روان‌شناس و مشاور از نقش بی‌بدیل سازمان نظام در ارتقاء سلامت‌روان در شرایط کنونی و پساکرونا سخن گفتند و اعلام نمودند در برنامه هفتم توسعه که در حال نگارش هستیم، آماده دریافت نظرات سازمان نظام می‌باشیم.

دکتر کریمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنده خود تحصیلات روان‌شناسی دارم. این روز مهم را به جامعه روان‌شناسی و مشاوره تبریک می‌گویم. انصافاً سازمان نظام در دو سال گذشته در بعد کمی و کیفی بسیار تغییر کرده است و اکنون سازمان جایگاه خود را در کشور تثبیت کرده است؛ باید به جناب آقای دکتر حاتمی و مسئولان سازمان و شورای مرکزی تبریک بگویم که اینهمه رشد و پیشرفت صورت گرفته و هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی آماده همراهی و همکاری با سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره می‌باشند.

در ادامه دکتر سلیمی رئیس دانشگاه علامه‌طباطبایی گفت: روز روان‌شناس و مشاور را به کلیه روان‌شناسان و مشاوران کشور تبریک می‌گویم و خرسندم در این مراسم حضورر دارم؛ خصوصاً قرار است از استاد فرزانه دکتر علی دلاور که انصافاً یکی از اسوه‌های علمی و اخلاقی جامعه روان‌شناسی و مشاوره است، تقدیر شود.

وی افزود: اینجانب شاهد تلاش‌های علمی و پژوهشی دکتر دلاور در سال‌های اخیر بوده‌ام. مفتخرم عرض نمایم ایشان عضو هیأت علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی می‌باشد. از ابتکار عمل سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره صمیمانه تشکر می‌نمایم.

همچنین دکتر حسن پاشاشریفی و دکتر عبداله شفیع‌آبادی از اعضاء شورای مرکزی طی سخنانی از خدمات برجسته دکتر علی دلاور تقدیر کردند

دکتر احمد برجعلی رئیس دانشکده روان‌شناسی و مشاوره دانشگاه علامه‌طباطبایی عنوان داشت: دکتر علی دلاور تمام قله‌های علمی را فتح کردند و دانشجویان زیادی از محضر ایشان بهره بردند. از سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره بدلیل دقت نظر و ابتکار عمل در تقدیر از این فرزانه علمی تشکر می‌نمایم.

دکتر علی دلاور استاد ممتاز دانشگاه علامه‌طبایی طی سخنانی گفت: امشب مسئولان و اساتید من را خیلی مورد لطف قرار دادند. از حامیان این جلسه، سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره سپاس‌گزارم (متن سخنرانی دکتر دلاور بدلیل اهمیت موضوعی بزودی منتشر می‌شود).

در پایان لوح تقدیر سازمان نظام در فضایی عاطفی و سرشار از همدلی و معنوی به دکتر دلاور اهداء شد. همچنین در این مراسم از خدمات برجسته روان‌شناسان و مشاوران در دوران کرونا تقدیر بعمل آمد، لوح تقدیر سازمان از طرح ملی سندروم کرونا به روش (PTC) با مسئولیت موسسه آموزش عالی مدت و جناب آقای دکتر بشارت به عنوان استاد پروژه و آقای باقری مسئول اجرایی پروژه و طرح گروه جهادی روان‌شناسان و مشاوران و اعزام به بیمارستان‌ها و حمایت روانی و اجتماعی از بیماران کرونا با مسئولیت دکتر مهکام اهداء شد.

گفتنی است، متن سخنرانی حضار بدلیل اهمیت و درخواست‌های فراوان بزودی منتشر می‌شود و از نکات مهم جلسه روز پنجشنبه شرکت روان‌شناسان و مشاوران از کشور های آمریکا، اروپا، کانادا، استرالیا و سایر کشورها که در مراسم بصورت مجازی حضور داشتند.

 

روابط عمومی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره ج.ا.ا.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

شور انتخاباتی بیش از گذشته خواهد بود

شور انتخاباتی بیش از گذشته خواهد بود

۳۳ هزار صندوق الکترونیک در کشور استفاده می‌شود رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید