خانه / اقتصادی / دیدار مدیرعامل سازمان با کارکنان اداره روابط عمومی

دیدار مدیرعامل سازمان با کارکنان اداره روابط عمومی

 مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری به مناسبت روز ارتباطات با حضور در اداره روابط عمومی این سازمان ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در روابط عمومی با با پرسنل این اداره گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در این دیدار صمیمانه، دکتر محمد فرجود، مدیرعامل سازمان با حضور در اداره روابط عمومی، ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی در خصوص جدیدترین اقدامات و فعالیت‌های این اداره نیز به گفتگو پرداختند.
مدیرعامل سازمان در این گفتگو با اشاره به توسعه فعالیت‌های ارتباطی به عنوان بخش مهمی از اقدامات این اداره، اظهار کرد: اقدامات روابط عمومی در حوزه ارايه اطلاعات و گسترش آن در شبکه‌های اجتماعی حائز اهمیت است. همچنین می‌بایست در حوزه ارتباط با شهروندان و ارایه تصویر مثبتی از فعالیت‌های پرشمار سازمان پرداخت و به ساخته شدن برند سازمان و محصولات برجسته آن مثل سامانه «تهران من» اهتمام ورزید.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

معترضان فرانسوی برای شصت‌وچهارمین هفته به تظاهرات پرداختند

پژوهش های سکولار توطئه لیبرال فاشیست ها

پژوهش های سکولار توطئه لیبرال فاشیست ها باقرزاده که خود را دکتر معرفی می کند، …