یکشنبه , ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
‍ با اجرای نهضت درختکاری حیاط خانه های شهروندان سبز می شود باغچه های داخل حیاط خانه های شهروندان با هدف توسعه فضاهای سبز شهری و کاهش آلودگی های زیست محیطی با اجرای نهضت درختکاری سبز می شوند.
‍ با اجرای نهضت درختکاری حیاط خانه های شهروندان سبز می شود باغچه های داخل حیاط خانه های شهروندان با هدف توسعه فضاهای سبز شهری و کاهش آلودگی های زیست محیطی با اجرای نهضت درختکاری سبز می شوند.

نهضت درختکاری

‍ با اجرای نهضت درختکاری
حیاط خانه های شهروندان سبز می شود
باغچه های داخل حیاط خانه های شهروندان با هدف توسعه فضاهای سبز شهری و کاهش آلودگی های زیست محیطی با اجرای نهضت درختکاری سبز می شوند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک افشین خدامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: نهضت درختکاری ۱۴۰۰ به منظور حفظ درختان و تداوم حیات آنها با همکاری کلینیک گل و گیاه منطقه یک و ثبت درخواست شهروندان در سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ در باغچه منازل شهروندان اجرا می شود.
وی افزود: این طرح به منظور اجرای طرح فراگیر کاشت نهال در باغچه منازل شهروندان از طریق تماس با سامانه ۱۳۷ و مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز مستقر در مناطق ۲۲ گانه امکان پذیر است.
خدامی تصریح کرد: شهروندان می توانند برای درخواست خود از ۱۵ دی ماه تا ۲۱ اسفند ماه از طریق سامانه ۱۳۷ و تماس با مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره اداره فضای سبز شهرداری منطقه یک با شماره  ۰۹۱۰۱۵۴۰۴۷۲ در ساعات اداری تماس بگیرند.
معاون شهردار منطقه یک گفت: تعداد تحویل و قابل کاشت در هر منزل با توجه به وسعت باغچه و نظریه کارشناس، حداکثر چهار اصله است و بر اساس الویت های ثبت درخواست،انجام می شود.

درباره‌ی ماهین نیوز

ماهین نیوز تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

اصلاح قانون اساسی عراق در جهت جمهوریت

قانون اساسی عراق باید اصلاح شود

قانون اساسی عراق باید اصلاح شود نهضت به حق مردمی و رهبری مقتدی صدر در عراق باید درست ساماندهی شود تعطیل پارلمان عراق مشکلی حل نمی کند بلکه باید قانون اساسی تغییر کند. زیرا در قانون اساسی عراق رئیس جمهور رئیس یک قبیله کوچک است در حالیکه دموکراسی جکم می کند همه مردم عراق در انتخاب او نقش داشته باشند.