خانه / خبر ها / حزب الله لبنان قدرت برتر

حزب الله لبنان قدرت برتر

⚠️ *مقاومت حکیمانه حزب الله لبنان یا شبه مقاومت فانتزی؟!*

🔹سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی اخیر خود پیرامون ارسال سوخت ایران به لبنان، تشکیل دولت، انتخابات و … باز هم بر معادله طلایی تامین امنیت و آرامش (مردم / ارتش / مقاومت) تاکید کرد.

🔸تشکیلات حزب الله لبنان علی‌رغم تمامی فشارها، کمبودها و دشمنی‌های داخلی، خارجی و بین المللی در اوج اقتدار قرار دارد. حزب الله وعده‌ای نمی‌دهد مگر اینکه آن را محقق می‌کند. از این رو برای همگان – حتی دشمنان حزب الله و در راس آنها، صهیونیست‌های جنایتکار – محرز و مسلّم شده که عقلانیت و منطق حاکم بر کادر رهبری و بدنه اجتماعی حزب الله؛ سرمایه بنیادین جریان مقاومت است. زیرا حزب الله:

۱. *”می‌داند که چه می‌خواهد”*
۲. *”می‌داند آن چه را که می‌خواهد، چگونه بدست می‌آید”*

🔹جریان مقاومت و به خصوص حزب‌الله، آموخته‌اند که ورود به هر معرکه‌ای که بدون استراتژی مناسب صورت بگیرد؛ دستاورد چندانی نخواهد داشت. تفاوت *”مقاومت حکیمانه”* با *”مقاومت فانتزی”* در همین نکات است.

🔸فرماندهان شهید مقاومت مانند حاج‌عماد مغنیه، ابومهدی المهندس، حاج قاسم سلیمانی، مصطفی بدرالدین، علی توسلی و .‌‌.. با هدایت الهی و هوشمندی دریافته بودند که پلن‌های خود را از کجا، چه زمانی، چگونه و با کدام نفرات، ادوات، ابزار و امکانات شروع کرده و در کجا، چه وقتی و با چه نتیجه‌ای آن‌ها را خاتمه دهند. تنها برخی از دستاوردهای این *مقاومت حکیمانه* برتری‌های پیایی در نبردهای لبنان و غزه، در هم شکستن توطئه پیچیده و مخوف داعش و ناکام گذاشتن طراحی‌های خبیثانه آمریکا در منطقه بوده است.

🔹مرور اوضاع و احوال در سراسر منطقه غرب آسیا گویای آن است که *مقاومت فانتزی* و فاقدِ:
– اهداف واضح و قابل دسترسی؛
– استراتژی متناسب با ابعاد معضلات و مسائل؛
– الگوی صحیح دوستی و دشمنی؛
– معادله کارآمد و پایدار برای جلب منفعت و دفع ضرر؛
راه به جایی نخواهد داشت و می‌بایست در مقابل آدرس‌های غلطی که *”شبه‌مقاومت با آب و تاب و رنگ و لعاب”* را به جای *”مقاومت حکیمانه”* دنبال می‌کنند، هوشیار بود.

🔸هدیه به محضر ارباب بی‌کفن و سیدالاحرار، حضرت اباعبدالله الحسین (سلام الله علیه)، شهدای دشت نینوا و رهروان آنان در جبهه مقاومت اسلامی، از جمله حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس صلوات

🔹سعید شهرابی فراهانی / کارشناس حوزه سیاسی و امنیتی

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

مرکز مطالعات مدیریت ایران جواب داد ICms

🔴 لیست تحصیل کرده‌های دانشگاه امام صادق در مدیریت کشور و ۲ پیشنهاد! ✍️ حبیب …