خانه / عکس ها / اهالی شهر آزاد شده البوکمال در سوریه

اهالی شهر آزاد شده البوکمال در سوریه

گرامیداشت اولین سالگرد شهادت فرمانده پیروزی در “البوکمال”

گرامیداشت اولین سالگرد شهادت فرمانده پیروزی در

اهالی شهر آزاد شده البوکمال در سوریه، امروز در مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس حضوری گسترده دارند.

 

العالمسوریه

خبرنگار العالم در سوریه اعلام کرد، به این مناسبت اهالی البوکمال تصاویر این دو شهید بزرگوار را در خیابان‌ها و دیوارهای خانه‌های‌شان نصب کرده‌اند.

خبرنگار العالم با اشاره به حضور چشمگیر و گسترده عشایر سوریه و نیز جامعه مدنی و روستایی در این مراسم، تأکید کرد که در این مراسم همچنین افسران ارتش سوریه که دوشادوش حاج قاسم سلیمانی در آزادسازی شهر البوکمال مشارکت داشتند، حضور دارند.

طبق این گزارش، شمار زیادی از شیوخ و بزرگان شهرک‌های حومه دیرالزور و نیز گروه‌های فلسطینی و هیئت‌هایی از کشورهای عضو محور مقاومت( عراق، لبنان، ایران و فلسطین) در مراسم گرامیداشت شهیدان سردار سلیمانی و المهندس در البوکمال حضور داشتند.

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

استعفای امیرحسین قاضی زاده

اداب گروه

آداب حضور در شبکه‌های اجتماعی از قول دکتر محمدعلی تهرانی دانشیار دانشگاه علامه گروه روزنامه …