خانه / مذهبی / مردم عراق بقیع را از آل سعود پس می گیرند

مردم عراق بقیع را از آل سعود پس می گیرند

نمایندگان عراقی درصدد محاکمه رژیم سعودی هستند

نمایندگان عراقی درصدد محاکمه رژیم سعودی هستند

یک عضو کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق از تصمیم پارلمان برای گشودن پرونده تروریست‌های سعودی در عراق و احتمال تصویب قانونی برای الزام حکومت به پرداخت خسارت‌های مالی خبر داد.

العالم– عراق

به گزارش العالم، “عباس صروط” عضو کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق، روز گذشته در گفت‌وگویی مطبوعاتی اعلام کرد، شماری از نمایندگان، فراکسیون‌های پارلمانی و نیروهای سیاسی درصدد گشودن پرونده تروریست‌های سعودی در عراق هستند، به‌ویژه که اعترافات تروریست‌ها حاکی‌ست که هزاران انتحاری سعودی در عراق حضور دارند و این تروریست‌ها با عملیات‌هایی که انجام دادند هزاران شهروند عراقی را به قتل رسانده و یا مجروح کردند.

صروط افزود، به احتمال زیاد قانونی تصویب شود که حکومت سعودی را ملزم به پرداخت خسارت‌های مالی کند.

اخیرا یک فایل صوتی از گفت‌وگوی “یوسف بن علوی” وزیر خارجه عمان با” معمر قذافی” دیکتاتور معدوم لیبی منتشر شده که مربوط به سال ۲۰۰۴ میلادی است، بن علوی در این گفت‌وگو عنوان کرده است که سعودی‌ها به وی خبر دادند ۴۰۰۰ تروریست سعودی در عراق می‌جنگند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

بودن یا نبودن! مسئله این است.

بودن یا نبودن! مسئله این است.

بودن یا نبودن! مسئله این است.  گاهی انسان فکر می کند: بودن یا نبودن هر …