خانه / دسته‌بندی نشده / مشکلات اسرائیل بعد از شهادت سلیمانی بیشتر شده است

مشکلات اسرائیل بعد از شهادت سلیمانی بیشتر شده است

رسانه  صهیونیستی:
رسانه  صهیونیستی:

 مشکلات اسرائیل بعد از شهادت سلیمانی بیشتر شده است

ترور ژنرال قاسم سلیمانی فشارها را بر اسرائیل افزایش داد زیرا بار دیگر مجبور شده است تا برنامه هسته ای ایران را زیر نظر گرفته و همچنین به طور مستمر برد موشک های حزب الله لبنان را پایش نماید این در حالی است که بار اطلاعاتی و مالی آن را هم باید به این معادله افزود.

به اعتراف یک رسانه صهیونیستی ، ترور (شهید سردار) قاسم سلیمانی تاثیر بسیار زیادی را بر رژیم صهیونیستی داشته و پیامدهای منفی آن در کوتاه مدت برای آن مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قدس (قدسنا) روزنامه معاریو در تحلیلی که در پایگاه اطلاع رسانی اش منتشر شد تاکید کرد پیامدهای منفی عملیات ترور ژنرال سلیمانی که توسط آمریکا انجام گرفت باعث می شود تا تل آویو راهبردهای سیاسی و نظامی خود را تغییر دهد.

این روزنامه عبری زبان نوشت : باید اعتراف کرد که ترور ژنرال قاسم سلیمانی فشارها را بر اسرائیل افزایش داد زیرا بار دیگر مجبور شده است تا برنامه هسته ای ایران را زیر نظر گرفته و همچنین به طور مستمر برد موشک های حزب الله لبنان را پایش نماید این در حالی است که بار اطلاعاتی و مالی آن را هم باید به این معادله افزود.

به نوشته معاریو این امر تنها متوجه رژیم صهیونیستی نبوده بلکه ایالات متحده نیز باید سیاست های خود را در خاورمیانه دستخوش تغییر کند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

مردم زیاد به خدا نزدیک نشوند!

مردم زیاد به خدا نزدیک نشوند!

برگزاری برنامه‌های شب قدر با رعایت دستورالعمل‌ها فاصله گذاری با خدا! معاون وزیر بهداشت: تدابیری …