خانه / دارالقران / هادی غفاری

هادی غفاری

🔴 شکنجه های وحشتناک و عجیب ساواک از زبان هادی غفاری!

📎تطهیر چهره هویدا !!!

🔸حجت الاسلام هادی غفاری:

🔹باید به سال ۵۵-۵۶ باز گردید و جنایت‌های هویدا را ببینید.هویدا در تمامی جنایت‌های ساواک دست داشته است. شما معنای جنایت را نمی‌توانید بفهمید مگر اینکه به آن دچار شده باشید. این شعر یادتان باشد، «به دریا رفته می‌داند مصیبت‌های طوفان را.»
🔹آب در ۱۰۰ درجه به نقطه جوش می‌رسد و دمای سیگار ۴۰۰ درجه سانتی گراد است. بدن من پر از جای سیگار است، هنوز سیاهی برخورد سیگار بر بدنم پاک نشده است. وقتی سیگار روی بدن من روشن می‌کردند و صدایی بدتر از حیوان از من خارج می‌شد.
🔹آقایانی که امروز از عملکرد رژیم گذشته دفاع می‌کنند به پنکه بسته نشده اند تا ۱۰-۱۵ روز ادرارشان دست خودشان نباشد. ۶ ماه شما را حمام نبرند تا بدنتان بوی عفونت و نجاست بگیرد. روزی هر چقدر ناله کردم که اسهال گرفته ام و نمی‌توانم خودم را نگه دارم اجازه ندادند به دستشویی بروم در کاسه‌ای مدفوع و ادرار کردم. نیم ساعت بعد در همان کاسه غذا خوردم…!
🔹هویدا مسئول مستقیم تمام شکنجه‌ها بود. خواهر من را لخت کردند و مرا تهدید کنند که اعتراف نکنی با خواهرت چنان می‌کنیم. سوزاندن پا‌ها با اتوی داغ را ندیدند و نمی‌دانند چیست!
🔹از پدرم می‌خواستند که من را با شلاق بزند. بعد همان شلاق را به من می‌دادند و می‌گفتند پدرت را بزن. وقتی من امتناع می‌کردم آن چنان مرا کتک می‌زنند که پدرم به من می‌گفت: «بزن پسر خودت را راحت کن!»
🔹سال ۵۴ به زور به من سم خوراندند و بلافاصله آزادم کردند. یکی، دو ساعت نگه ام داشتند بعد در خیابان رهایم کردند گوشه خیابان نشستم و خون استفراغ کردم. الان معده من یک سوم معده انسان معمولی است.
🔹 آقایان یادشان نیست، چون ندیدند و تجربه نکردند و متاسفانه هویدا را تطهیر می کنند

🔹#تطهیر_چهره_هویدا !!!

👤حجت الاسلام #هادی_غفاری
#بهائیت_و_ساواک

💀@bahaiyat💀

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری تحلیلی بین المللی ماهین نیوز صاحب امتیاز و ومدیر مسئول : سید احمد حسینی ماهینی شماره مجوز 92/23363 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی Iranian emperor's امپراتوري رسانه اي ماهين تلفن 02136878594همراه09120836492 و 09190883546

حتما ببینید

اللهم عجل لولیک فرج

💠 السلام علیک یا صاحب‌ العصر و الزمان (عجل‌ا… تعالی فرجه الشریف) طلوع می‌کند آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *