سه شنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۱
خانه / سیاسی / رویکرد مخرب نظامی
‍ با اجرای نهضت درختکاری حیاط خانه های شهروندان سبز می شود باغچه های داخل حیاط خانه های شهروندان با هدف توسعه فضاهای سبز شهری و کاهش آلودگی های زیست محیطی با اجرای نهضت درختکاری سبز می شوند.
‍ با اجرای نهضت درختکاری حیاط خانه های شهروندان سبز می شود باغچه های داخل حیاط خانه های شهروندان با هدف توسعه فضاهای سبز شهری و کاهش آلودگی های زیست محیطی با اجرای نهضت درختکاری سبز می شوند.

رویکرد مخرب نظامی

خطیب زاده: بمباران یمن؛ اصرار بر رویکرد مخرب نظامی

سخنگوی وزارت خارجه، تداوم محاصره و بمباران مردم یمن را نشان‌دهنده نبود عزم جدی برای پیشبرد حل و فصل سیاسی بحران یمن دانست.

خطیب زاده: بمباران یمن؛ اصرار بر رویکرد مخرب نظامیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، سخنگوی وزارت امور خارجه، تداوم محاصره و بمباران مردم یمن را نشان‌دهنده نبود عزم جدی برای پیشبرد حل و فصل سیاسی بحران یمن و اصرار بر رویکرد مخرب نظامی دانست که نتیجه‌ای جز ویرانی و نابودی کشور عظیم یمن و بی‌ثباتی در منطقه نخواهد داشت.

سعید خطیب زاده با محکومیت حملات هوایی چند روز اخیر ائتلاف متجاوزان به مناطق مسکونی و غیر نظامی یمن که به ویرانی و کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از افراد بی‌گناه انجامید، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با بازماندگان قربانیان این حملات، اظهار داشت: استمرار حملات نظامی ائتلاف به یمن با سکوت و بی‌تفاوتی جامعه بین‌الملل، فروش بدون کنترل سلاح به متجاوزان، اتخاذ رویکرد جانبدارانه و استاندارد‌های دوگانه در مجامع بین‌المللی در مواجهه با تجاوز ظالمانه هفت ساله علیه مردم یمن، مسیر دستیابی به صلح عادلانه در این کشور را بیش از پیش دشوار ساخته است.

وی در ادامه تأکید کرد: کشور‌های حامی تسلیحاتی نیرو‌های متجاوز به یمن که با در اختیار قراردادن بمب‌ها و سلاح‌های نابودکننده به آنان موجب به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان یمنی شده‌اند، در این جنایات شریک بوده و باید در قبال حمایت‌هایی از این دست به افکار عمومی مردم دنیا و مردم یمن پاسخگو باشند.

درباره‌ی ماهین نیوز

ماهین نیوز تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

مانو عظیم فرهنگی برای اولین بار

برگزاری اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» در ورزشگاه صدهزار نفری آزادی به گزارش پایگاه خبری ماهین …