یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / حزب ایران بزرگ / مرکز دستگاه اطلاعات اسرائیل در کردستان بدون مجوز است
اقلیم کردستان
اقلیم کردستان

مرکز دستگاه اطلاعات اسرائیل در کردستان بدون مجوز است

اقلیم کردستان، حمله به پایگاه موساد در شمال عراق را تکذیب کرد

شفقنا- سخنگوی دولت اقلیم کردستان، گزارش های حاکی از حمله به یک مرکز جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال عراق را بی پایه و اساس خواند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری کُردزبان «خندان»، «جوتیار عادل»، سخنگوی دولت اقلیم کردستان پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه ای، گزارش های اخیر مبنی بر حمله به یک مرکز اطلاعات و فعالیت وابسته به سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در این منطقه واقع در شمال عراق را تکذیب کرد.

عادل در بیانیه خود در این باره آورده است: شماری از رسانه های منطقه خبری را منتشر کردند مبنی بر این که یک مرکز اطلاعات و فعالیت وابسته به یک دستگاه اطلاعاتی اسرائیل در اقلیم کردستان هدف قرار گرفته و چند کارمند آن مرکز نیز کشته و زخمی شدند.

در ادامه بیانیه سخنگوی دولت اقلیم کردستان همچنین آمده است: این خبر به طور کامل عاری از صحت است همان گونه که در گذشته نیز چندین بار چنین اتهام هایی مبنی بر این که یک مرکز دستگاه اطلاعات اسرائیل در کردستان وجود دارد، به ما وارد کردند.

عادل در پایان این بیانیه نیز خاطر نشان ساخته است: ما بر این باوریم که این اخبار و اتهام های بی پایه و اساس، هدفمند هستند و تنها هدف آنها نیز توطئه چینی علیه اقلیم ما است.

ان در حالی است که برخی رسانه های خبری عراق و جهان عرب شب گذشته از منابع امنیتی نقل کرده بودند که یک گروه ناشناس به مرکز اطلاعات و عملیات ویژه سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال این کشور حمله کرده و در نتیجه آن نیز، شماری از نیروهای این رژیم کشته و زخمی شدند.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

در آستانه روز جهانی قدس

لایه های ترور در ایران

ترور در دو زمان مختلف دو تعریف متضاد دارد. در زمانی که حکومتی استبدادی است، …