خانه / خبر ها / گربه دم حجله بایدن! همسایه ها یاری کنید!
گربه دم حجله بایدن!
گربه دم حجله بایدن!

گربه دم حجله بایدن! همسایه ها یاری کنید!

گروه‌های مقاومت عراق در واکنش به حمله اخیر آمریکا:

هرآنچه در تصور اشغالگران نمی‌گنجد در تیررس مقاومت است

هرآنچه در تصور اشغالگران نمی‌گنجد در تیررس مقاومت است

کمیته هماهنگ کننده گروه‌های مقاومت عراق ضمن محکوم نمودن حمله اخیر آمریکا به نیروهای حشد شعبی در مرز سوریه، تاکید کرد: این گونه جنایت ها هرگز از سوی مقاومت بی‎پاسخ نخواهد ماند.

 

العالم – عراق

کمیته هماهنگ‌کننده گروه‌های مقاومت عراق شامگاه شنبه با صدور بیانیه‎ای حمله آمریکایی‌ها به برخی پایگاههای حشد شعبی در نقاط مرزی سوریه را محکوم کرد.

گروههای مقاومت عراق تاکید کرده که این جنایات همه تفاهمات سیاسی در زمینه شرایط درگیری را از بین برد. از طرفی فرصت دولت عراق برای موضع گیری در قبال این جنایت و نقض مکرر حاکمیت ملی عراق کوتاه است و آنها باید هرچه زودتر موضعی شفاف در این باره اتخاذ کنند.

گروه‌های مقاومت عراق تاکید کرد: پس از این جنایت آشکار هر آنچه در تصور اشغالگران آمریکایی نمی‌گنجد هم در تیررس مقاومت عراق قرار گرفته است.

در این بیانیه با هشدار به آمریکایی‌ها درباره پیامدهای این حمله، آمده است: نظامیان آمریکایی در منطقه همه اصول پذیرفته شده در زمینه احترام به حاکمیت ملی کشورها را نقض کرده‌اند و متاسفانه دولت‌ها نیز در این باره سکوت کرده‌اند.

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

شورای عالی علمای شیعه با طالبان

کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , «محمد اکبری» معاون این شورا در نشست گفت: …