خانه / خبر ها / ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی (ع)
ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی (ع)
ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی (ع)

ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی (ع)

ممانعت رژیم صهیونیستی از ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی (ع)

ممانعت رژیم صهیونیستی از ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی (ع)

رژیم صهیونیستی با تشدید تدابیر امنیتی در ورودی‌های مسجد ابراهیمی (ع)، اجازه ورود نمازگزاران فلسطینی به این مکان مقدس را ندادند.

العالم – فلسطین اشغالی

نظامیان رژیم صهیونیستی در تازه‌ترین اقدام خود علیه فلسطینی‌ها در الخلیل کرانه باختری، مانع از رسیدن آنها به مسجد ابراهیمی (ع) برای ادای نماز صبح شدند.

بر اساس گزارش روزنامه «القدس العربی»، نظامیان رژیم صهیونیستی با کار گذاشتن موانع و تشدید اقدامات نظامی در گیت‌های الکترونیکی و مسیرهای منتهی به مسجد ابراهیمی (ع)، مانع از ورود فلسطینی‌ها به این مسجد شدند و تنها اجازه ورود پنجاه نمازگزار را دادند.

«حفظی ابوسنینه» مدیر اداره اوقاف الخلیل اقدامات نظامیان صهیونیستی برای تخلیه مسجد از نمازگزاران فلسطینی را محکوم کرد.

وی گفت، ممانعت از ورود نمازگزاران به داخل مسجد ابراهیمی (ع) تجاوز به مقدسات اسلامی است که تحت حمایت منشورهای بین‌المللی هستند.

ابوسنینه ضمن اعلام اینکه مسجد ابراهیمی (ع) زیر نظر اوقاف فلسطین است و اوقاف فلسطین ازسرگیری نماز را در این مسجد اعلام کرده، از فلسطینی‌ها خواست برای ادامه نماز به حرم ابراهیمی (ع) بیایند.

در همین ارتباط، ماه گذشته (اردیبهشت) کمیته موسوم به هماهنگ‌کننده امور رژیم صهیونیستی در کرانه باختری از تصویب طرح مصادره زمین‌های اطراف مسجد ابراهیمی (ع) در الخلیل در راستای اجرای پروژه‌ای صهیونیستی خبر داد.

«محمد اشتیه» نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان دوشنبه (دیروز) از کم شدن تدابیر ویژه مقابله با کرونا خبر داد و گفت، مساجد و کلیساها پس از سه ماه بازگشایی می‌شوند.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

واردات کشور هشت میلیارد دلار کاهش یافته است

مسئولان را مدیون خود کرد

سرویس صحن دکتر قالیباف در نطق پیش از دستور: ملت ایران با حضور خود بیش …