خانه / خبر ها / اقدامات شهرداری در مقابله با کرونا بی نظیر بود
اقدامات شهرداری در مقابله با کرونا بی نظیر بود
اقدامات شهرداری در مقابله با کرونا بی نظیر بود

اقدامات شهرداری در مقابله با کرونا بی نظیر بود

اقدامات شهرداری در مقابله با کرونا بی نظیر بود
اقدامات شهرداری در مقابله با کرونا بی نظیر بود

اقدامات شهرداری تهران و شورای شهر در مقابله با کرونا بی نظیر است و امیدواریم با همکاری بیشتر بتوانیم نسبت به مهار هر چه سریعتر کرونا در پایتخت اقدام کنیم.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک دکتر زالی فرمانده مقابله با کرونای استان تهران در دیدار با محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، ری و تجریش و سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان مطلب فوق اقدامات شهرداری را در مقابله با کرونا در تهران بی نظیر عنوان کرد و با اشاره به اجرای طرح غربالگری کرونا با کمک شهرداری در تهران اظهار داشت: ما در شرایطی قرار داریم که  همچنان نیازمند کمک شهرداری تهران هستیم و امیدواریم این کمک ها ادامه داشته باشد.
زالی ادامه داد: در این مدت تلاش کردیم با اتکا به دانش روز دنیا و بومی سازی آنها نسبت به تولید کیت های تشخیص کرونا اقدام کنیم که در هفته های آینده خبرهای خوبی در این زمینه برای مردم خواهیم داشت.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نیز با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری تهران علیرغم مشکلات شدید مالی، از همان ابتدای شیوع کرونا در کنار وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا بودند، به ارائه یک طرح شش بندی برای مقابله با کرونا در تهران پرداخت و افزود: با توجه به ساختار محله محوری که در شهرداری تهران وجود دارد مدیریت شهری این توانایی را دارد تا با اتکاء به ظرفیت سراهای محلات به وزارت بهداشت در راستای پایش سلامت شهروندان در مقابله با شیوع کرونا  کمک کند.
شهردار منطقه یک نیز با تشریح اقدامات انجام شده در حوزه مقابله با کرونا گفت: در منطقه یک سه بیمارستان شهدای تجریش، مسیح دانشوری و طالقانی که قطب مقابله با کرونا در تهران هستند، وجود دارد که برهمین اساس از همان روز اول شهرداری منطقه خدمات رسانی ویژه به آنها را در دستور کار قرار داده  است.
وی با اشاره به اینکه روزانه ۲۰ هزار بطری آبمیوه تازه به ۲۴ مرکز درمانی ارسال می‌شود، گفت: همچنین کارگاه‌های تولید ماسک و گان در سوله مدیریت بحران و ورزشگاه شهرداری منطقه یک و در کنار بقاع متبرکه و سرای محلات ۲۷ گانه شمال تهران فعال شده است.
موسوی با تاکید بر کمک مومنانه و همدلانه به شهروندان نیازمند تاکید کرد: برای ارتقاء نشاط در بیمارستان ها گروه های موسیقی زنده به این مراکز مراجعه و موسیقی زنده اجرا می‌کنند و همچنین باید اعلام کنم که سبزپوشان شهرداری و خادمان شهر  در کنار مدافعان سلامت در سطح شهر فعال هستند.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

واردات کشور هشت میلیارد دلار کاهش یافته است

مسئولان را مدیون خود کرد

سرویس صحن دکتر قالیباف در نطق پیش از دستور: ملت ایران با حضور خود بیش …