خانه / جشنواره / کودتای نظامیان در امریکا

کودتای نظامیان در امریکا

✅ شبکه آمریکایی: اعتراض به حمایت آمریکا از نسل کشی غزه در میان نظامیان در حال افزایش است

 

🔸شبکه آمریکایی «ان‌بی‌سی» گزارش داد: سربازان ارتش در صدد ترک خدمت سربازی به دلیل حمایت دولت بایدن از اسرائیل در نسل کشی غزه هستند.

 

🔸این وضعیت که نظامیان آمریکایی آن را «اعتراض وجدانی» نامیده اند، به معنای اعتراض به حمایت کشورشان از ارتش اسرائیل در جنگ غزه است.

 

🔸 ان بی سی NBC به نقل از دو خلبان آمریکایی اعلام کرد: آنها دیگر نمی توانند نقش دولت آمریکا در جنگ غزه از جمله تدارکات تسلیحاتی و حمایت دیپلماتیک و اطلاعاتی از ارتش اسرائیل را نادیده بگیرند.

 

🔸این دو خلبان آمریکایی جنگ اسرائیل علیه غزه را نسل کشی دانستند و خاطرنشان کردند، صحنه های غزه نه تنها برای آنها بلکه بسیاری از آمریکایی ها نیز متاثر کننده است.

 

🔸این دو خلبان افزودند دیگر نمی توانند با وجدان راحت به خدمت در حکومتی که آنها آن را ناقض قوانین آمریکا و قوانین بین المللی می دانند ادامه دهند.

 

🔸خلبان نیروی دریایی آمریکا آرون بوشنل (۲۵ ساله) ۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ در اعتراض به کشتار غزه در مقابل سفارت اشغالگر در واشنگتن خودسوزی کرد و وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) مرگ او را تایید کرد.

 

🔸روند محکومیت حمایت آمریکا از ارتش اسرائیل در جنگ غزه در میان محافل دیپلماتیک آمریکا در حال افزایش است که آخرین مورد آن استعفای اندرو میلر، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور اسرائیل و فلسطین بود.

 

🔸منابع مطبوعاتی پیشتر فاش کردند که میلر مدتی بود که به دلیل موضع دولت آمریکا در قبال جنگ غزه قصد استعفا داشت.

 

🆔@Qodsnewsagency

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری تحلیلی بین المللی ماهین نیوز صاحب امتیاز و ومدیر مسئول : سید احمد حسینی ماهینی شماره مجوز 92/23363 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلفن 02136878594همراه09120836492 و 09190883546 احمد ماهینی کاندیدای ریاست جمهوری امریکا

حتما ببینید

مقام دبیرکلی سازمان ملل متحد را باید پس بگیریم

سلام با دهدار صحبت کردم شب تاسوعا همایش نخبگان جهانی ماهین برگزار کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *