یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / حزب ایران بزرگ / بایدن هیچ کاری نکرده و نمی کند مردم بپا خیزید
بازگشت به برجام فقط یک امضا می خواهد
بازگشت به برجام فقط یک امضا می خواهد

بایدن هیچ کاری نکرده و نمی کند مردم بپا خیزید

دومین شب اعتراضات در مینیاپولیس/ بایدن نسبت به آشوب و اعتراضات خشونت آمیز هشدار داد

شفقنا- برای  دومین شب متوالی اعتراضات در مینیاپولیس ادامه دارد. این اعترضات در پی شلیک یک افسر پلیس به یک راننده سیاه پوست و کشته شدن وی در همان شهری که جورج فلوید به قتل رسید،  آغاز شده است.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس ۲۴، جو بایدن هم  این قتل را غم انگیز خواند ، اما در مورد بروز هرگونه ناآرامی و آشوب احتمالی خشونت آمیز هشدار داد.
بایدن گفت: من فکر می کنم باید صبر کنیم و ببینیم تحقیقات چه چیزی را نشان می دهد. اما می خواهم دوباره این مساله را روشن کنم که مطلقا هیچ توجیهی برای غارت اموال و آشوب وجود ندارد اما اعتراضات مسالمت آمیز قابل فهم است.
بنابراین گزارش، علیرغم اعمال مقررات منع رفت و آمد  معترضان همچنان به تظاهرات  و شعار دادن در مقابل ایستگاه پلیس در مرکز بروکلین پرداختند.
پلیس چندین بار به سمت معترضین گاز اشک آور شلیک کرد و دستور پراکنده شدن آنها را داده است.
پلیس اعلام کرد:  افسرپلیس متخلف تعلیق شده است و تحقیقات ادامه دارد.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

در آستانه روز جهانی قدس

لایه های ترور در ایران

ترور در دو زمان مختلف دو تعریف متضاد دارد. در زمانی که حکومتی استبدادی است، …