خانه / عکس ها / سفر پاپ به عراق برای شیعه شدن و انجام تکلیف الهی
مونتسکیوپاردایم لوگال!
مونتسکیوپاردایم لوگال!

سفر پاپ به عراق برای شیعه شدن و انجام تکلیف الهی

امام جمعه نجف:از سفر پاپ به عراق برای آگاهی از اسلام واقعی و تشیع استقبال می کنیم

شفقنا- امام جمعه نجف اشرف از سفر برنامه ریزی شده پاپ واتیکان برای سفر به نجف اشرف جهت آشنایی با اسلامو تشیع استقبال کرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عراقی نینا، «صدرالدین قبانجی» در خطبه های امروز نماز جمعه در نجف اشرف گفت: ما از سفر پاپ واتیکان به عراق و نجف اشرف که به منظور آسنایی با مردم عراق، اسلام ناب محمدی و تشیع و همینطور آگاهی از اوضاع مرجعیت دینی صورت می گیرد، استقبال می کنیم.

قبانجی درباره اظهارات رئیس جمهور جدید آمریکا درباره اسرائیل و توسل آن به راه حل دو کشوری گفت: اسرائیل یک غده سرطانی است و یک رژیم غاصب نمی تواند به رسمیت شناخته شود.

وی در ادامه درباره اوضاع اقتصادی عراق نیز با تاکید بر اینکه تداوم وام گرفتن وزارت دارایی از صندوق بین المللی پول، بحران مالی را حل نمی کند و به کشور آسیب می رساند، تصریح کرد: دولت باید مسئولیت خود در امر تامین برق برای شهروندان را برعهده بگیرد خصوصا اینکه عراق شاهد کاهش شدید عرضه برق برای استان هاست و بهانه گیری ها قابل قبول نیست.

وی در ادامه سخنانش از دولت خواست به پرونده خدمت رسانی به شهروندان اهمیت بدهد و پرونده امنیتی به ضرر پرونده سرویس دهی و خدمات رسانی تمام نشود.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136608516همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران

رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران

واکنش سخنگوی کاخ سفید به رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران یک سخنگوی کاخ …