نوشته های تازه

نفوذی هسته ای در حاشیه امن

شهادت فخرزاده و حملات خرابکارانه نشان میدهد که نفوذی هسته ای مقام بالایی دارد  که وزارت اطلاعات بران اشراف اطلاعاتی نمی‌تواند داشته باشد حتی اطلاعات سپاه و ارتش هم زیر مجموعه بوده و قانونی حق ضد جاسوسی در این حیطه را ندارند  که میتوان به  افراد با حاشیه امن اشاره کرد از جمله بازرسان انرژی هسته ای یا ناظران  و مذاکره کنندگان

سومین شب اعتراضات

افسر متخلف و رییس پلیس مینیاپولیس استعفا دادند

شفقنا- دو روز پس از کشته شدن یک جوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس،  رئیس پلیس مینیاپولیس استعفا داد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آسوشیتدپرس، افسر پلیس سفیدپوست هم که مرد سیاه پوست را به ضرب گلوله کشته استعفا داده است.
این در حالیست که اعتراضات و تجمعات همچنان ادامه دارد و پلیس با تجهیزات ضد شورش و از طریق سربازان گارد ملی با معترضان مقابله می کند و پلیس اعلام کرده که تجمعات غیرقانونی است.
در سومین شب اعتراضات مأموران برای متفرق کردن معترضان از اسپری فلفل استفاده کرده اند.
در پی تشدید خشونت ها پلیس یک ساعت ممنوعیت رفت و آمد در بروکلین ، مینیاپولیس و سنت پائول اعمال کرد.
بنابراین گزارش، مرگ رایت و انتشار تصاویر فیلمبرداری شده از اقدام پلیس، احساسات و اعتراضات را در بروکلین برانگیخته است.

اصل خبر را اینجا ببینید.

لگد به مرده نزنید!

مذاکرات برجام اخیر لگد به مرده زدن است زیرا که برجام مرده است و دیگر نمی توان آن را زنده کرد. هدف آمریکا از مذاکرات جدید خرید زمان برای تقویت و آمادگی حملات اسرائیل عیله تاسیسات هسته ای ایران است. زیرا در حمله اخیر کل سانتریفیوژها از بین رفت و ادعای سازمان انرژی اتمی برای ۶۰درصد دروغ تبلیغاتی است

مراجعه حضوری به شهرداری منطقه نداریم

شهروندان از مراجعه حضوری به شهرداری منطقه یک خودداری کنند
محدودیت رفت و آمد کارکنان و شهروندان به ساختمان های اداری شهرداری منطقه یک بر مبنای دستورالعمل ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا و در جهت حفظ سلامت جامعه و قطع زنجیره انتقال بیماری، انجام شد.
روابط عمومی شهرداری منطقه یک اعلام کرد: ساختمان شهرداری این منطقه از مناطق پر مراجعه و پر مخاطب شهر تهران است که با توجه به مصوبه و ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ایجاد محدودیت های تردد، از شهروندان درخواست شده برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان، از پی گیری امور مربوط به شهرداری به صورت حضوری خودداری کنند و در صورت لزوم به دفاتر خد‌مات الکترونیک مراجعه نمایند.
بر اساس همین گزارش معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه یک به منظور قطع زنجیره انتقال این بیماری و خطرات ناشی از آن، اطلاع رسانی های لازم را در خصوص مراجعه شهروندان به دفاتر خدمات الکترونیک شهر با اعلام آدرس های این دفاتر بر روی شبکه های اطلاع رسانی، نصب بنر و… انجام داد.
مصطفی آقا علیخانی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری این منطقه تصریح کرد:  کسانی که ناگزیر از مراجعه به حوزه های مختلف شهرداری هستند، می توانند با شماره تماس های حوزه ها و ادارات پر مخاطب چون شهرسازی و حسابداری که در ورودی شهرداری منطقه نصب شده تماس و پی گیر درخواست های خود باشند.
او افزود: فضایی جهت استفاده مراجعین بیرون از ساختمان مقرر و مسیر ورود و خروج مجزا نیز برای مراجعات اضطرای در نظر گرفته شده است.
معاون شهردار منطقه یک گفت: بازدید مستمر از بخش های مختلف ساختمان منطقه یک توسط مدیر دفتر شهردار و رئیس اداره بازرسی شهرداری منطقه یک به منظور نظارت بر نحوه اجرای دستورالعمل های ابلاغی در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و کاهش تردد انجام می شود.
گفتنی است حضور کارکنان شهرداری نیز طبق دستورالعمل صادره معاونت منابع انسانی شهرداری تهران به صورت یک سوم در هر واحد سازمانی تا زمان رفع شرایط اضطراری خواهد بود.

کشتی به شماره ۹۶۹۰۵۵۹ حامل خودرو منفجر شد

هدف قرار گرفتن کشتی اسرائیلی نزدیک بندر فجیره امارات

هدف قرار گرفتن کشتی اسرائیلی نزدیک بندر فجیره امارات

برخی منابع در گفت و گو با شبکه خبری العالم از هدف قرار گرفتن کشتی اسرائیلی نزدیک ساحل فجیره خبر دادند.

 

العالم امارات

آنان گفتند که کشتی “hyperion” متعلق به شرکت پی سی سی اسرائیل بوده و نزدیک بندر فجیره در امارات متحده عربی هدف قرار گرفته شده است.

این کشتی به شماره ۹۶۹۰۵۵۹ حامل خودرو بوده است.

این کشتی ۴۸ ساعت قبل از حادثه در بندر الاحمدی کویت لنگر انداخته بود.

منابع رسانه ای اعلام کردند این حادثه صبح امروز اتفاق افتاده است.تاکنون هیچ طرفی مسئولیت این حادثه را بر عهده نگرفته است.

از تلفات انسانی و خسارات مادی این حادثه نیز تاکنون گزارشی مخابره نشده است

غنی سازی ۶۰ درصد از امشب

آغاز عملیات اجرایی غنی سازی ۶۰ درصد از امشب در تأسیسات نطنز

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به نامه ایران به آژانس برای آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصد در راستای دستور رئیس جمهور اعلام کرد که مقدمات اجرایی این کار امشب در مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن نطنز آغاز خواهد شد.

اختصاصی فارس/ کمالوندی: آغاز عملیات اجرایی غنی سازی ۶۰ درصد از امشب در تأسیسات نطنز

«بهروز کمالوندی» معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، درباره آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصد در تأسیسات نطنز گفت: به دستور رئیس جمهور، سازمان انرژی اتمی موظف به راه‌اندازی خط تولید اورانیوم ۶۰ درصد به مقدار مورد نیاز در چارچوب ماده یک قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران مصوب مجلس شورای اسلامی شد.

وی افزود: در همین راستا بلافاصله پرسشنامه مربوط به اطلاعات طراحی DIQ تسلیم آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد و از امشب مقدمات اجرایی این کار در تأسیسات غنی‌سازی آغاز خواهد شد و متعاقبا اطلاعات تکمیلی به سمع و نظر هموطنان عزیز خواهد رسید.

کمالوندی گفت: اورانیوم غنی‌شده ۶۰ درصد برای استفاده در تولید عنصر «مولیبدن» با هدف به‌کارگیری در ساخت انواع رادیوداروهاست.

مولیبدن یک عنصر شیمیایی با نماد Mo و عدد اتمی ۴۲ است که در درمان بیماران قلبی و برخی از دیگربیماری‌ها کاربرد دارد.

وی در تشریح اقداماتی که قرار است امشب آغاز شود، اعلام کرد: ماشین‌های سانتریفیوژ IR1  جدید جایگزین ماشین‌های از کار افتاده خواهد شد و IR1 های جدید با تغییرات کیفی ظرفیتی به میزان ۵۰ درصد بیشتر نسبت به ماشین‌های قبلی خواهد داشت.

کمالوندی گفت که اطلاعات دقیق و تکمیلی در این خصوص بعداً اعلام خواهد شد.

«سید عباس عراقچی» معاون سیاسی وزات امور خارجه و مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای کشورمان که برای شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور ایران و گروه ۱+۴ در وین حضور دارد، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) از آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی خبر داد و گفت: «ایران امروز در نامه‌ای به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده است که غنی سازی ۶۰ درصدی را آغاز می‌کند.»

کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم پس از خرابکاری اخیر در تأسیسات غنی سازی نطنز اعلام کرده بود که ماشین‌های نسل جدید در نطنز نصب و چندین اقدام فنی دیگر نیز ظرف همین هفته اعلام خواهد شد.

در پی اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران، سازمان انرژی اتمی غنی سازی ۲۰ درصد را ۱۵ دی ماه در فردو از سر گرفت. بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی ۱۵ دی ماه با بیان اینکه توانایی غنی سازی ۴۰ تا ۶۰ درصد را داریم، گفت: در حال حاضر برای برداشت اورانیوم ۲۰ درصد از ماشین‌های IR1 استفاده می‌شود و ۶ آبشار را به این کار اختصاص داده‌ایم و این ظرفیت را داریم که از سانتریفیوژهای IR4 و IR2M و IR6 نیز استفاده کنیم.

گفتنی است بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی صبح یکشنبه‌ ۲۲ فروردین در گفت‌وگو با فارس از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی نطنز خبر داد و گفت که این حادثه تلفات انسانی و آلودگی به همراه نداشته است. علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی نیز عصر همان روز در واکنش به این حادثه در تاسیسات نطنز، گفت: ایران ضمن محکوم کردن این حرکت مذبوحانه و تاکید بر ضرورت برخورد جامعه بین المللی و آژانس با این تروریسم هسته‌ای، حق خود را برای اقدام علیه عاملان، آمران و مباشران محفوظ می‌دارد.

صالحی روز دوشنبه نیز در اظهاراتی این اقدام را خرابکاری برشمرد و کاظم غریب‌ آبادی نماینده دائم ایران در آژانس از ارسال نامه‌ای به گروسی در پی حادثه نطنز خبر داد و رژیم صهیونیستی را مسئول این حادثه خواند.

امحا خوراکیها در یمن

انصارالله در الحدیده از امحاء ۲۰۰ تن دانه های خوراکی فاسد که سازمان جهانی غذا از زیر مجموعه های سازمان ملل ارسال کرده بود خبر داد.

سازمان های بین المللی از اینگونه اقدامات قصد تمسخر ملت مظلوم یمن را دارند. اگر هرکدام از ما سهم خود و وظیفه خود را ادا کنیم، ملت یمن اینگونه تمسخر نمیشوند. از طریق کد زیر در تلفن همراه میتوانید سهم خود را ادا بفرمایید. قطره قطره جمع گردد…

*۷۲۴*۱۲۱۲#

 

⬇⬇

@revayate

مسولان کرونا در ایران بجای درمان به فکر براندازی هستند

🔸️واکسن کرونا ۲ دلاری، در ایران۶۰ میلیون!

 

🔹️در حالیکه واکسن کرونا در جهان تنها دو دلار «۵۰ هزار تومان» قیمت دارد و اینجا در بازار سیاه ایران قیمتش بین ۴۵ میلیون تا ۶۰ میلیون تومان است. آن هم به شرط اینکه پیدا کنی. « اینجا که واکسن نیست. باید زنگ بزنم به رابطم توی بیمارستان. اون باید واکسن را بکشه بیرون از اونجا. زمان می‌بره. کار یکی دو روز نیست. عجله که نداری؟» از ۵۰ دلال راسته ناصر خسرو تنها چند نفری ادعا می‌کنند که واکسن کرونا دارند. البته خودشان ندارند. باید به کسی زنگ بزنند و رابطشان واکسن را جور کند./بهارنیوز

 

📶#ندای_غرب

 

📡@nedayegharb

پشت پرده برجام

مذاکرات ژنو چندین سناریو با هم بود! یعنی تجربیات چندین ساله بایدن و اتاق فکر او، در این چند ماه پیروزی، حاصلی بس بزرگ داشت: و تقریبا مو لای درز آن نمی رفت. اما خداوند آن را خنثی کرد، آنهم بخاطر دعای چند انسان مقدس. اولین سناریوی آن نشان دادن قدرت خشن دموکراتها بود تا دنیا بداند: بایدن گرچه پیر است ولی از ترامپ هم خطرناکتر است. لذا حملات شدیدی در افغانستان و عراق و بوجود آورد، تا حکومت های لیبرال را در انها تثبیت کند. اشرف غنی و الکاظمی به عنوان دوقطب مقابله با ایران، تقویت شدند. نیروهای امریکایی از عراق بیرون نرفتند، و درافغانستان هم باقی ماندند. اشرف غنی به جنگ آب دامن زد، و افغانیها را مامور ایجاد قحطی در ایران نمود. الکاظمی هم تمام مشاهد مشرفه و و عتبات عالیات را به روی ایران بست، با عربستان بعنوان دشمن یمن قرارداد امنیتی امضا کرد، و ادعا کرد که ایران را یمنی ها حفظ می کنند. زیرا در داخل ایران هم سناریویی هماهنگ شده بود: تا به دست برخی وزرا انجام شود. مهمترین آن وزیر بهداشت بود: هر نوع سیاستی را تحت عنوان کرونا در ایران اجرا می کرد. از حکومت نظامی گرفته تا کشته سازی تصنعی از کرونا. آزمایشات ممنوع بود! زیرا هرکس را که فوت می کرد، پزشکان مامور بودند علت مرگ او را کرونا ثبت کنند، تا آمار کشته سازی مطابق میل آنها کم و زیاد شود. همه اینها دست به دست هم می داد: تا اسرائیل فرصت پیدا کند خرابکاری های خود را ادامه دهد. البته در سناریوی اصلی، پیشروی اسرائیل برای جنگ نظامی بر علیه ایران است. ولی مانند کوهی که موش بزاید، تبدیل به چند خرابکاری در کشتی ها یا نطنز شد. این طرح که ب۵۲نام داشت، در زمان ترامپ انجام شد! ولی نتیجه بخش نبود. به این صورت که هواپیمای مسافربری اوکراین، بعنوان پوشش عمل کند تا ضد هوایی را از کار بیاندازد. سپس ب۵۲ های آمریکایی، چند نقطه حساس در ایران را بمباران کنند. که با هوشیاری سرباز پدافند این توطئه تبدیل به ضد آن شد. یعنی همه هواپیماهای بمب افکن به کناری رفتند! و امارات با یک صندوق پر پول فوری به ایران آمد، تا خسارتها را بپذیرد. به همین جهت ایران هم قبول کرد که خسارت ها را بپردازد. اما بایدن این طرح را با خود اسرائیل گره زد. یعنی قرار بود به بهانه کرونا، همه سربازان و نظامیان ایران کشته شوند، و اسرائیل با حمله به سپاه پاسداران، بقیه را از بین ببرد اما طرح بسیج شهید سلیمانی، از ورود هر گونه بیماری به نیروهای نظامی جلوگیری کرد، و طرح تبدیل به ضد آن شد! یعنی نه تنها نیروهای نظامی درگیر کرونا نشدند، بلکه به کمک مردم نیز آمدند. دولت کرونا! برای اینکه این موضوع را خنثی کند، خیز چهارم یا موج چهارم کرونا به راه انداخت. در موج چهارم همه مذهبی باید خانه نشین می شدند، هیچکس در صحنه نباید می ماند! با اینکه گلاب ضد عفونی کننده ۱۴۰۰ساله حرم ها است، بجای ان الکل را که نجس است، پیشنهاد دادند و حرم ها را با الکل ضد عفونی کردند. کلیه مرکز تجمع نیروهای حزب اللهی، به کمک بانکهای نظامی، شناسایی و به بهانه کرونا تعطیل شد. ترکیه برای این که عقب نماند، با همکاری بایدن، به گروههای سوری حمله برد! تا هجوم اسرائیل به نیروهای ایرانی ساده تر شود. برای جذب نیروهای ایرانی و (اندلس سازی) همه مراکز فساد خود را به قیمت بسیار ارزان، در اختیار ایرانی ها قرارداد بطوریکه: ایرانی مرکز استانبول تصرف کردند. اسرائیل همچنان به پشتیبانی همه قدرتهای دنیا، ماننده مرده ای که در اخرین لحظات دوباره جان می گیرد، احساس قدرت کرد و چند حمله طراحی نمود، که فقط به قطع برق نیروگاه و مذاکرات ژنو منجر شد.

Behind the scenes

The Geneva talks were several scenarios together! That is to say, Biden’s many years of experience and his think tank, in these few months of victory, had a great result: and almost no hair was left untouched. But God thwarted it because of the prayers of some holy men. The first scenario was to show the violent power of the Democrats to let the world know: Biden, though old, is more dangerous than Trump. Therefore, he launched intense attacks in Afghanistan and Iraq, in order to establish liberal governments in them. Ashraf Ghani and Al-Kazemi were strengthened as the two poles of confrontation with Iran. American troops did not leave Iraq, and remained in Afghanistan. Ashraf Ghani sparked a water war, sending Afghans to starve in Iran. Al-Kadhimi also closed all the holy shrines to Iran, signed a security agreement with Saudi Arabia as the enemy of Yemen, and claimed that Iran is protected by the Yemenis. Because inside Iran, a scenario was coordinated: to be done by some ministers. The most important was the Minister of Health: he implemented any kind of policy under the name of Corona in Iran. From martial law to artificial coronation. Experiments were forbidden! Because whoever died, doctors were tasked with recording the cause of death in Corona, so that the death toll could rise or fall as they wished. All this went hand in hand: so that Israel would have a chance to continue its sabotage. Of course, in the main scenario, Israel is advancing for a military war against Iran. But like a mountain that gives birth to mice, it turned into a few sabotages on ships or Natanz. This plan, called B52, was done under Trump! But it did not work. In this way, the Ukrainian passenger plane acts as a cover to disable the anti-aircraft. The American B-52s then bomb several critical points in Iran. With the vigilance of the defense soldier, this conspiracy turned against it. That means all the bomber planes went away! And the UAE came to Iran with an immediate fund full of money, to accept the damages. That is why Iran agreed to pay the damages. But Biden tied the plot to Israel itself. In other words, all Iranian soldiers and soldiers were supposed to be killed under the pretext of Corona, and Israel was to destroy the rest by attacking the Revolutionary Guards, but the plan to mobilize Martyr Soleimani prevented any disease from entering the military, and the plan was to turn it against It was! That is, not only did the military not get involved in the corona, but they also came to the aid of the people. Corona government! To counteract this, he launched the fourth or fourth corona wave. In the fourth wave, all religious people had to stay at home; no one should stay on the scene! Although rose has been disinfecting the shrines for 1400 years, they suggested alcohol, which is najis, instead, and disinfected the shrines with alcohol. The entire gathering center of Hezbollah forces was identified with the help of military banks and closed under the pretext of Corona. In order not to fall behind, Turkey attacked the Syrian groups with the cooperation of Biden! To facilitate the Israeli invasion of Iranian forces. In order to attract Iranian forces and (Andalusia construction), all the centers of corruption were contracted to the Iranians at a very cheap price, so that: the Iranians occupied the center of Istanbul. Israel continued to feel the support of all world powers, like a dead man resurrected at the last moment, and planned several attacks, which only led to a power outage and the Geneva talks.

خلف الکوالیس

لقد کانت محادثات جنیف عده سیناریوهات معًا! وهذا یعنی أن سنوات خبره بایدن العدیده ومرکز أبحاثه ، فی هذه الأشهر القلیله من الانتصار ، کان لهما نتیجه رائعه: ولم یُترک أی شعر تقریبًا دون أن یمسه أحد. لکن الله أحبطها بسبب صلوات بعض القدیسین. کان السیناریو الأول هو إظهار القوه العنیفه للدیمقراطیین لإعلام العالم بأن بایدن ، على الرغم من تقدمه فی السن ، أکثر خطوره من ترامب. لذلک شن هجمات مکثفه فی أفغانستان والعراق ، من أجل إقامه حکومات لیبرالیه فیهما. تقوى أشرف غنی والکاظمی کقطبی المواجهه مع إیران. القوات الأمریکیه لم تغادر العراق ، وبقیت فی أفغانستان. أشعل أشرف غنی حرب المیاه ، مما دفع الأفغان إلى المجاعه فی إیران. کما أغلق الکاظمی جمیع المزارات أمام إیران ، ووقع اتفاقیه أمنیه مع السعودیه باعتبارها عدو الیمن ، وادعى أن إیران محمیه من قبل الیمنیین. لأنه داخل إیران تم تنسیق سیناریو: یقوم به بعض الوزراء. الأهم کان وزیر الصحه: ​​نفذ أی نوع من السیاسه تحت مسمى کورونا فی إیران. من الأحکام العرفیه إلى التتویج الاصطناعی. التجارب ممنوعه! ولأن من مات فالأطباء کلفوا بتسجیل سبب الوفاه بکورونا حتى ترتفع أو تنخفض حصیله القتلى کما یشاءون. کل هذا سار یدا بید: حتى یکون لإسرائیل فرصه لمواصله تخریبها. بالطبع ، فی السیناریو الرئیسی ، تتقدم إسرائیل فی حرب عسکریه ضد إیران. لکن مثل الجبل الذی یلد الفئران ، فقد تحول إلى بعض التخریب على السفن أو نطنز. هذه الخطه ، المسماه B52 ، تم تنفیذها فی عهد ترامب! ولکنها لم تعمل. بهذه الطریقه ، تعمل طائره الرکاب الأوکرانیه کغطاء لتعطیل المضاد للطائرات. ثم قصفت طائرات B-52 الأمریکیه عده نقاط حرجه فی إیران. مع یقظه جندی الدفاع انقلبت المؤامره علیه. هذا یعنی أن جمیع الطائرات الانتحاریه ذهبت بعیدا! وجاءت الإمارات إلى إیران بتمویل فوری ممتلئ بالمال لقبول التعویضات. لهذا وافقت إیران على دفع تعویضات. لکن بایدن ربط المؤامره بإسرائیل نفسها. أی بحجه کورونا قتل جمیع الجنود والجنود الإیرانیین ، وکانت إسرائیل تقضی على البقیه بمهاجمه الحرس الثوری ، لکن خطه حشد الشهید سلیمانی حالت دون دخول أی مرض إلى الجیش ، والخطه کان لقلبه ضد کان! هذا ، لم یقتصر الأمر على أن الجیش لم یتورط فی الهاله ، ولکنهم قدموا أیضًا لمساعده الناس. حکومه کورونا! لمواجهه هذا ، أطلق الموجه الرابعه أو الرابعه من الهاله. فی الموجه الرابعه ، کان على جمیع المتدینین البقاء فی منازلهم ، ولا ینبغی لأحد أن یظل فی المشهد! على الرغم من قیام الورد بتطهیر الأضرحه منذ ۱۴۰۰ عام ، فقد اقترحوا الکحول ، وهو نجس ، بدلاً من ذلک ، وقاموا بتطهیر الأضرحه بالکحول. تم تحدید مرکز التجمع الکامل لقوات حزب الله بمساعده البنوک العسکریه وأغلق بحجه کورونا. ولکی لا تتخلف ترکیا هاجمت الجماعات السوریه بتعاون بایدن! لتسهیل الاجتیاح الإسرائیلی للقوات الإیرانیه. من أجل استقطاب القوات الإیرانیه و (البناء الأندلسی) ، تم التعاقد مع جمیع مراکز الفساد مع الإیرانیین بسعر رخیص للغایه ، بحیث: احتل الإیرانیون وسط اسطنبول. استمرت إسرائیل فی الشعور بدعم جمیع القوى العالمیه ، مثل رجل میت تم إحیائه فی اللحظه الأخیره ، وخططت لعده هجمات ، أدت فقط إلى انقطاع التیار الکهربائی ومحادثات جنیف.

Entre bastidores

¡Las conversaciones de Ginebra fueron varios escenarios juntos! Es decir, los muchos años de experiencia de Biden y su think tank, en estos pocos meses de victoria, tuvieron un gran resultado: y casi ningún pelo quedó intacto. Pero Dios lo frustró debido a las oraciones de algunos santos. El primer escenario fue mostrar el poder violento de los demócratas para que el mundo sepa: Biden, aunque viejo, es más peligroso que Trump. Por lo tanto, lanzó intensos ataques en Afganistán e Irak, con el fin de establecer gobiernos liberales en ellos. Ashraf Ghani y Al-Kazemi se fortalecieron como los dos polos de enfrentamiento con Irán. Las tropas estadounidenses no abandonaron Irak y permanecieron en Afganistán. Ashraf Ghani desencadenó una guerra por el agua, que envió afganos a morir de hambre en Irán. Al-Kadhimi también cerró todos los santuarios a Irán, firmó un acuerdo de seguridad con Arabia Saudita como enemigo de Yemen y afirmó que Irán estaba protegido por los yemeníes. Porque dentro de Irán, se coordinó un escenario: a realizar por algunos ministros. El más importante fue el Ministro de Salud: implementó cualquier tipo de política bajo el nombre de Corona en Irán. De la ley marcial a la coronación artificial. ¡Los experimentos estaban prohibidos! Porque quienquiera que muriera, los médicos tenían la tarea de registrar la causa de la muerte en Corona, para que el número de muertos pudiera aumentar o disminuir según lo desearan. Todo esto iba de la mano: para que Israel tuviera la oportunidad de continuar su sabotaje. Por supuesto, en el escenario principal, Israel avanza hacia una guerra militar contra Irán. Pero como una montaña que da a luz a ratones, se convirtió en algunos sabotajes en barcos o Natanz. ¡Este plan, llamado B52, se realizó bajo Trump! Pero no funcionó. De esta forma, el avión de pasajeros ucraniano actúa como tapadera para desactivar el antiaéreo. Los B-52 estadounidenses luego bombardean varios puntos críticos en Irán. Con la vigilancia del soldado de la defensa, esta conspiración se volvió en su contra. ¡Eso significa que todos los aviones bombarderos se fueron! Y los Emiratos Árabes Unidos llegaron a Irán con un fondo inmediato lleno de dinero, para aceptar los daños. Es por eso que Irán acordó pagar los daños. Pero Biden relacionó el complot con el propio Israel. Es decir, bajo el pretexto de Corona, todos los soldados y soldados iraníes iban a ser asesinados, e Israel debía destruir al resto atacando a la Guardia Revolucionaria, pero el plan para movilizar al Mártir Soleimani impedía que cualquier enfermedad ingresara al ejército, y el plan fue volverlo en contra de lo fue! Es decir, los militares no solo no se involucraron en la corona, sino que también acudieron en ayuda de la gente. ¡Gobierno de Corona! Para contrarrestar esto, lanzó la cuarta o cuarta onda corona. En la cuarta ola, todas las personas religiosas tuvieron que quedarse en casa, ¡nadie debería quedarse en la escena! Aunque Rose ha estado desinfectando los santuarios durante 1400 años, sugirieron alcohol, que es najis, en su lugar, y desinfectaron los santuarios con alcohol. Todo el centro de reunión de las fuerzas de Hezbollah fue identificado con la ayuda de bancos militares y cerrado con el pretexto de Corona. ¡Para no quedarse atrás, Turquía atacó a los grupos sirios con la cooperación de Biden! Facilitar la invasión israelí de las fuerzas iraníes. Para atraer fuerzas iraníes y (construcción andaluza), todos los focos de corrupción fueron contratados a los iraníes a un precio muy barato, de modo que: los iraníes ocuparon el centro de Estambul. Israel siguió sintiendo el apoyo de todas las potencias mundiales, como un muerto resucitado en el último momento, y planeó varios atentados, que solo desembocaron en un apagón y las conversaciones de Ginebra.

 

بایدن هیچ کاری نکرده و نمی کند مردم بپا خیزید

دومین شب اعتراضات در مینیاپولیس/ بایدن نسبت به آشوب و اعتراضات خشونت آمیز هشدار داد

شفقنا- برای  دومین شب متوالی اعتراضات در مینیاپولیس ادامه دارد. این اعترضات در پی شلیک یک افسر پلیس به یک راننده سیاه پوست و کشته شدن وی در همان شهری که جورج فلوید به قتل رسید،  آغاز شده است.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس ۲۴، جو بایدن هم  این قتل را غم انگیز خواند ، اما در مورد بروز هرگونه ناآرامی و آشوب احتمالی خشونت آمیز هشدار داد.
بایدن گفت: من فکر می کنم باید صبر کنیم و ببینیم تحقیقات چه چیزی را نشان می دهد. اما می خواهم دوباره این مساله را روشن کنم که مطلقا هیچ توجیهی برای غارت اموال و آشوب وجود ندارد اما اعتراضات مسالمت آمیز قابل فهم است.
بنابراین گزارش، علیرغم اعمال مقررات منع رفت و آمد  معترضان همچنان به تظاهرات  و شعار دادن در مقابل ایستگاه پلیس در مرکز بروکلین پرداختند.
پلیس چندین بار به سمت معترضین گاز اشک آور شلیک کرد و دستور پراکنده شدن آنها را داده است.
پلیس اعلام کرد:  افسرپلیس متخلف تعلیق شده است و تحقیقات ادامه دارد.

خرابکاری اسرائیل در راستای خواست بایدن است

قدردانی وزیر دفاع آمریکا از تل‌آویو بعد از خرابکاری در نطنز

قدردانی وزیر دفاع آمریکا از تل‌آویو بعد از خرابکاری در نطنز

وزیر دفاع آمریکا از رژیم صهیونیستی به دلیل اقداماتش علیه ایران قدردانی کرده و گفت تعهد واشنگتن به شراکت استراتژیک آمریکا-اسرائیل، مستحکم است.

 

العالم آمریکا

علی‌رغم اقدامات تروریستی رژیم کودک‌کش صهیونیستی علیه ایران، دولت تروریست آمریکا اما از همکاری با تل‌آویو علیه تهران تمجید کرد.

«لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا بامداد سه‌شنبه ضمن تقدیر از نشستی که با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس داشت، گفت که درباره «فعالیت‌های ثبات‌زدای ایران» نیز صحبت کرده است.

او در حالی ایران را به اقدامات ثبات‌زدا متهم می‌کند که به اذعان مقام‌های ارشد دولت آمریکا، این رژیم صهیونیستی است که طی هفته‌های اخیر اقدامات تروریستی و خرابکارانه‌ای را علیه ایران انجام داده است.

آستین در صفحه توئیتر خود نوشت: «تعهد ما به شراکت استراتژیک آمریکا-اسرائیل، مستحکم است. آمریکا از عادی‌سازی روابط بین اسرائیل و کشورهای عربی و جهان اسلام حمایت می‌کند».

وی همچنین افزود: «روابط دوجانبه ما با اسرائیل، برای امنیت و ثبات منطقه‌ای در خاورمیانه ضروری است و هر دو ما توافق داریم که باید برای تقویت شراکت استراتژیک اسرائیل-آمریکا، از نزدیک همکاری داشته باشیم».

پیش از این، «میک والاس» نماینده پارلمان اروپا با بیان اینکه خرابکاری رژیم صهیونیستی درتأسیسات نطنز، اقدام تروریستی آشکار است، از اتحادیه اروپا و مسئول سیاست خارجی آن خواست این اقدام را با شدیدترین لحن محکوم کنند.

«بهروز کمالوندی» سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران بامداد روز یکشنبه (۲۲ فروردین) اعلام کرد حادثه ای در بخشی از شبکه توزیع برق مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن ( نطنز ) رخ داد که خوشبختانه صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته است.

«سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز روز گذشته در نشست هفتگی با خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره این اتفاق اظهار داشت: «اتفاق ناگواری که در نطنز رخ داد و بارها رژیم صهیونیستی از قبل می‌گفت و این روزها هم از منابع متعدد شنیده می‌شود که تایید می‌کنند که این رژیم پشت این داستان بوده است».

سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه انتقام از رژیم صهیونیستی در زمان و مکانش انجام می‌شود، گفت: «سانتریفیوژهایی که دیروز در پی حادثه نطنز از مدار خارج شد از نوع IR1 بود و با سانتریفیوژهای پیشرفته جایگزین می‌شود».

تاسیس حزب صدای فرهنگیان ایران اسلامی

برگزاری اولین جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در سال ۱۴۰۰

برگزاری اولین جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در سال ۱۴۰۰

دبیر کمیسیون ماده ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی در نشست خبری امروز ۲۳ فروردین ماه با خبرنگاران، گزارشی از مصوبات اولین جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در سال جدید را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ حمزه امرائی مدیرکل سیاسی و دبیر کمیسیون ماده ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی گفت: در جلسه امروز کمیسیون، تقاضای تاسیس حزب صدای فرهنگیان ایران اسلامی با گستره فعالیت در استان تهران در کمیسیون طرح و رسیدگی و با اصلاحاتی در مرامنامه و اساسنامه تایید شد،  مصوبه کمیسیون  به هیئت موسس حزب مورد تقاضا ابلاغ خواهد شد و هیئت موسس می بایست با هماهنگی دبیرخانه کمیسیون در موعد قانونی نسبت به برگزاری مجمع عمومی تاسیس جهت انجام روال قانونی صدور پروانه فعالیت اقدام کنند.
وی همچنین افزود: تقاضای تاسیس حزب خدمت و مطالبه مردمی ایران اسلامی با گستره فعالیت در استان تهران در کمیسیون طرح و رسیدگی و با اصلاحاتی در مرامنامه و اساسنامه تایید شد،  مصوبه کمیسیون  به هیئت موسس حزب مورد تقاضا ابلاغ خواهد شد و هیئت موسس می بایست با هماهنگی دبیرخانه کمیسیون در موعد قانونی نسبت به برگزاری مجمع عمومی تاسیس جهت انجام روال قانونی صدور پروانه فعالیت اقدام کنند.
امرائی گفت: تشکیل جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی با عنوان اختصاری همنا و به نمایندگی آقای طلایی به اطلاع اعضای کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب رسید، این جبهه شامل جمعیت فدائیان اسلام، مجمع شاهد ایران اسلامی و حزب ثقلین می باشد لذا فعالیت این جبهه با  رعایت ضوابط قانونی بلامانع می باشد.

امرائی تاکید کرد: انجام هر نوع فعالیت با عناوین جبهه و ائتلاف حزبی می بایست با رعایت شرایط و الزامات مقرر در قانون احزاب و با اطلاع کمیسیون ماده ۱۰ احزاب صورت گیرد،  بر همین اساس از دست اندرکاران و متولیان جبهه و ائتلاف های حزبی تقاضا داریم مطابق شرایط و الزامات قانونی مقرر نسبت به انجام فرایند قانونی تشکیل و فعالیت جبهه متبوع اقدام نمایند.

سید حسن نمیاید

درخواست رهبری از سید حسن خمینی برای عدم ورود به انتخابات

حجت الاسلام و المسلمین سید یاسر خمینی:
در هفته ها و بلکه ماه های اخیر، اقبال زیادی به اخوی گرامی جناب حاج حسن آقا شد و بزرگان زیادی از عاشقان امام، ایثارگران، مذهبیّون، خانواده های شهداء، سیاسیون و دانشگاهیان کشور ایشان را تنها کسی دانستند که می تواند کشور را با شعار «همه با هم» امام خمینی متحد کند.

حاج حسن آقا هنوز این درخواست ها را نپذیرفته بودند. ایشان با تردید در حال مشورت و بررسی جوانب امر بودند تا اینکه امروز مطابق دیدارهای نوبه خود با رهبری به دیدن ایشان رفتند که طی این ملاقات، رهبر انقلاب کاندیداتوری ایشان در انتخابات را به صلاح ندانستند و با بیان اینکه حاج حسن آقا را مانند فرزند خود می دانند، از ایشان خواستند که در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکنند.

با توجه به این توصیه، طبیعی است که تصمیم ایشان روشن است و اخوی یقینا تصمیمی برای کاندیداتوری ندارند.

لازم است، به نیابت از اخوی از همه شخصیت های حقیقی و حقوقی که از ایشان دعوت کردند تشکر کنم. ایشان خود را خدمتگزار مردم می داند و براى صلاحدید مردم و انقلاب حاضر به هرگونه ازخودگذشتگى است و در هر جایى باشد خدمتگزار و دلسوز مردم است. / جماران

بایدن فقط زمان میخرد برای خرابکاری صهیونیست ها

محمدرضا حیدری :

لغو تحریم‌ها

چند دیدار و جلسه فشرده برجامی در وین پایان یافت و دو هیات ایرانی و امریکائی به کشورهایشان بازگشتند تا جزئیات مذاکرات را با مقامات ارشد در میان بگذارند. در امریکا معلوم نیست نماینده ویژه و جدید امریکا در برجام گزارش خود را غیر از رئیس جمهور در اختیار چه کس و یا چه نهادی خواهد گذاشت، اما در ایران تکلیف روشن است. هیات ایرانی که سرپرستی آن را عراقچی معاون ظریف بر عهده داشت و بی شک در طول مذاکرات وین بی وقفه با تهران در تماس بود، گزارش کامل مذاکرات را با روحانی و ظریف و احتمالا صالحی رئیس آژانس اتمی ایران درمیان خواهد گذاشت. در وین تفاهم هائی برای لغو تحریم ها و حتی اجرای لغو تحریم ها از یکسو و بازگشت مرحله به مرحله امریکا به برجام بدست آمده است. اجازه فروش و صادرات نفت ایران تا سطح دو میلیون بشکه در روز، سفر فوری نخست وزیر کره جنوبی به تهران برای به هم وصل کردن پیوندهای پاره شد و آزاد سازی ۷ میلیارد دلار پول نفت ایران که در آن کشور توقیف است، لای سیبیلی در کردن حمله به کشتی ایران که متهم آن اسرائیل با هدف تحریک ایران و برهم زدن مذاکرات وین بود، وعده هائی که روحانی و سخنگوی دولت و رئیس دفتر و معاون اول رئیس جمهور درباره تحولات مهم اقتصادی و ارزی در آینده نزدیک میدهند و یک سلسله نشانه های دیگر همگی نتایج مذاکرات وین است. مذاکراتی که سفیر چین در تهران روز گذشته گفت که چین در مذاکرات وین نقش سازنده ای برعهده داشت. قرار است جلسه بعدی برجام ۲۶ فروردین تشکیل شود و دو روز پیش از آن، یعنی ۲۴ فروردین لاوروف وزیر خارجه روسیه به تهران سفر می کند.
روزنامه نیویورک تایمز نیز به نقل از دیپلمات ها نوشت: «در ادامه دومین دور نشست کمیسیون مشترک برجام در وین گروه های تخصصی تحریم ها و غنی سازی اورانیوم در حال پیشرفت هستند. دیپلمات های ارشد دخیل در این گفتگوها روز جمعه توافق کردند که اقدامات اولیه در دو گروه کاری که برای بازگرداندن ایالات متحده و ایران به توافق هسته ای برجام انجام می شود در هفته آینده نیز ادامه یابد

شهادت یک مرزبان

2-جمهوری اسلامی قفقاز

سید محمد ابراهیم حسینی ماهینی::  شهادت یکی از رزمندگان اسلام به دست گروهکهای تروریستی

🔹سروان پاسدار هادی حیدرزاده از رزمندگان لشکر ۳ حمزه سیدالشهدا در منطقه مارمیشو #اورمیه و در درگیری با گروهک‌های تروریستی وابسته به استکبار جهانی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

🔹وی اهل شهرستان #شوط در شمال استان آذربایجان غربی است.

شهادت یک مرزبان

نمایندگی ماهین نیوز در استان آذربایجان غربی  همچنین  خبر داد : سخنگوی شورای شهر ارومیه خبر دستگیری محمد حضرت پور شهردار ارومیه توسط سربازان گمنام را تأیید کرد.

🔸حسین پناهی تنها با تأیید خبر دستگیری در خصوص جزئیات آن اظهارنظر نکرد.

🔸در ماه‌های اخیر شهردار منطقه دو و چهار ارومیه و چند تن از معاونان و کارشناسان شهرداری نیز دستگیر شده اند./مهر

🔸️به نقل از تسنیم “محمد حضرت پور” شهردار ارومیه به تهران منتقل شد.