خانه / جشنواره / انها ۷۲نفر نیستند

انها ۷۲نفر نیستند

مهدی چمران پیش از آغاز دویست‌وچهل‌وهفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح دستور جلسه امروز شورا گفت: در این جلسه ابتدا دو لایحه مطرح می‌شود که یکی از آنها مربوط به یک فوریت اصلاحیه حق غرف در میادین میوه و تره‌بار است که باید طبق روال هر ساله مورد بررسی اعضا قرار گیرد و تثبیت شود.

وی اضافه کرد: لایحه دیگر در مورد نمای بناهای شهر و بررسی آنهاست که شامل اصلاحیه در این حوزه می‌شود. در حال حاضر کمیته‌هایی در شهرداری‌های مناطق وجود دارد که تعدادی از اساتید دانشگاه پس از بررسی نمای بناها با تایید آنها پروانه برای ساخت بنا صادر می‌شود. لذا پیشنهاد اصلاحی در این حوزه مطرح شده که مورد بررسی اعضاء قرار می‌گیرد. همچنین در مورد دکه‌های عرضه گل و گیاه در شهر تهران نیز برای اجاره آنها امروز توسط اعضای شورا بررسی می‌شود و مصوبه آن به تایید اعضاء خواهد رسید. پس از آن نیز چند نام‌گذاری در دستور کار شورا قرار گرفته است.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری تحلیلی بین المللی ماهین نیوز صاحب امتیاز و ومدیر مسئول : سید احمد حسینی ماهینی شماره مجوز 92/23363 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلفن 02136878594همراه09120836492 و 09190883546 احمد ماهینی کاندیدای ریاست جمهوری امریکا

حتما ببینید

مقام دبیرکلی سازمان ملل متحد را باید پس بگیریم

سلام با دهدار صحبت کردم شب تاسوعا همایش نخبگان جهانی ماهین برگزار کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *