خانه / آگهیها / خبرگزاری فارس سخنگوی کاخ سفید؟
خبرگزاری فارس که از بودجه سژاه استفاده می کتد می کوشد بایکوت خبری آمریکا را بشکند و همه توان خود را بکار می گیرد تا صدای انها را به گوش مردم جهان برساند. مرگ بر فارس آمریکایی

خبرگزاری فارس سخنگوی کاخ سفید؟

مایک پنس: آمریکا باید فشار بر چین را افزایش دهد

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن ادعای اینکه صلح را فقط از طریق توسل به زور می‌توان به‌دست آورد، گفت که آمریکا باید در واکنش به رفتار تهاجمی چین، فشار بر این کشور را افزایش دهد.

مایک پنس: آمریکا باید فشار بر چین را افزایش دهد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «مایک پنس» معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و یکی از نامزدهای مقدماتی حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴، خواستار افزایش فشار واشنگتن بر پکن شد.

پنس شامگاه یکشنبه در مصاحبه با شبکه «سی‌اِن‌اِن» ضمن ادعای اینکه صلح را فقط از طریق توسل به زور می‌توان به‌دست آورد، گفت که آمریکا باید در واکنش به رفتار تهاجمی چین، فشار بر این کشور را افزایش دهد.

وی در این‌باره توضیح داد:‌ «صادقانه بگویم، ما باید فشار را افزایش دهیم زیرا شاهد رفتار تهاجمی‌تر چین هستیم».

این سیاستمدار آمریکایی وعده داد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، قصد دارد دسترسی چین به اقتصاد آمریکا را محدود کرده و همچنین حضور نظامی واشنگتن در منطقه آسیا را تقویت کند.

بر اساس این گزارش، پنس همچنین افزود: «من معتقدم که می‌توانیم ناوگان [نیروی دریایی] چین را در منطقه آسیا و اقیانوسیه تحت‌الشعاع قرار دهیم زیرا در نهایت، صلح و رفاه از طریق قدرت و زور حاصل می‌شود».

او پیشتر نیز از دولت «جو بایدن» رئیس جمهور کنونی آمریکا به خاطر پایان دادن به اشغال افغانستان توسط نظامیان این کشور انتقاد و ادعا کرد، خروج این نظامیان منجر به جسور شدن کسانی که به دنبال آسیب رساندن به واشنگتن هستند شد. (جزئیات بیشتر)

درباره‌ی ماهین نیوز

وقتی که اصولگرایان و اصلاح‌طلبان حرفی برای گفتن ندارند تازه حرف ماهین نیوز اغاز میشود.پرفسور سید احمد حسینی ماهینی کاندیدای مجلس خبرگان پایگاه خبری تحلیلی بین المللی ماهین نیوز صاحب امتیاز و ومدیر مسئول : سید احمد حسینی ماهینی شماره مجوز 92/23363 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارگان رسمی امپراتور ی جمهوری اسلامی Iranian emperor's تلفن 02136878594همراه09120836492اصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

نمایشگاه صنعت حمل و نقل

در نمایشگاه بین‌المللی تهران  سه نفر از باز برنده شدند 📍گزارش مهم یک نهاد امنیتی …

دیدگاهتان را بنویسید