چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

قالیباف

[۶/۲۱،‏ ۷:۴۰ قبل‌ازظهر] امیرحسین یزدان پناه: بسم‌ الله الرحمن الرحیم
إنا لله و إنا إلیه راجعون

درگذشت پیرغلام و مرثیه‌سرای اهل بیت علیهم السلام آقای محمدعلی کریمخانی موجب تاسف و تاثر شد.

نوای دلنشین و ملکوتی خادم الرضا علیه السلام، مرحوم کریمخانی تا همیشه در ذهن و ضمیر محبان و شیعیان اهل بیت علیهم السلام ثبت و ضبط خواهد شد و باقیات صالحات ارزشمندی برای آن مرحوم خواهد بود.

اینجانب درگذشت ایشان را به ملت شریف ایران، جامعۀ مادحین و مرثیه‌سرایان اهل بیت علیهم السلام و خانوادۀ محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

محمدباقر قالیباف
رئیس مجلس شورای اسلامی
[۶/۲۱،‏ ۱۱:۳۷ قبل‌ازظهر] امیرحسین یزدان پناه: *قالیباف: عدم پرداخت به موقع سهم بخش درمان از قانون ارزش افزوده توسط خزانه خلاف قانون است*

محمدباقر قالیباف در صحن علنی مجلس: از ۹ درصد ارزش افزوده یک درصد مربوط به بخش درمان است و خزانه و وزارت اقتصاد باید ۱۵ ام هر ماه، این یک درصد عینا را به وزارت بهداشت واریز کنند.

اگر این واریز انجام نشود، اقدام خلاف قانون است و در این باره به وزارت اقتصاد و خزانه نامه نوشته‌ایم و باید در موعد مقرر انجام شود.
[۶/۲۱،‏ ۱۱:۳۹ قبل‌ازظهر] امیرحسین یزدان پناه: *بیمه رایگان بیش از ۵ میلیون نفر براساس مصوبه مجلس*

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی: مجلس در قانون بودجه ۱۴۰۱ با بودجه ۶ هزار میلیارد تومانی مصوب کرد که ۱۰۰ درصد کسانی که جزو ۳ دهک اول جامعه هستند به صورت رایگان بیمه شوند.
براساس آخرین آمار، بیش از ۵ میلیون نفر از این اقشار عزیز به صورت رایگان بیمه شده‌اند که جای تشکر از انجام این کار توسط وزارت رفاه و بیمه سلامت دارد‌.

البته حدود ۳۰۰ هزار نفر هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند و برخی هم معترض هستند که وزارت رفاه و بیمه سلامت حتما باید به اعتراضات این افراد رسیدگی کنند.‌

درباره‌ی ماهین نیوز

ماهین نیوز تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

سد ها لایروبی نشده دبی ان غیر واقعی است

در دیدار وزیر نیرو مطرح شد؛ *تاکید قالیباف بر رفع مشکل روستاها و مناطق دچار …