چهارشنبه , ۴ خرداد ۱۴۰۱
خانه / اخبارمهم / تعلل حزب الله در اشغال اسرائیل بخشودنی نیست
تعلل حزب الله در اشغال اسرائیل بخشودنی نیست
تعلل حزب الله در اشغال اسرائیل بخشودنی نیست

تعلل حزب الله در اشغال اسرائیل بخشودنی نیست

فقط هشدار شدید اللحن حزب‌الله به صهیونیست‌ها درباره ارتکاب هرگونه حماقت علیه لبنان کافی نیست

هشدار شدید اللحن حزب‌الله به صهیونیست‌ها درباره ارتکاب هرگونه حماقت علیه لبنان
حزب‌الله لبنان همزمان با آغاز رزمایش‌های رژیم صهیونیستی به مسئولان این رژیم درخصوص سوء استفاده از رزمایش‌ها برای آغاز هرگونه تجاوزی به لبنان هشدار داد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، حزب‌الله لبنان همزمان با آغاز رزمایش‌های رژیم صهیونیستی به سران رژیم اشغالگر در خصوص سوء استفاده از رزمایش‌ها برای آغاز هرگونه تجاوز به لبنان هشدار داد.

به گزارش المیادین، رسانه جنگی مقاومت اسلامی با انتشار ویدیویی، پیام هشدارآمیزی برای سران رژیم اشغالگر ارسال کرد و این پیام آمادگی یگان‌های رزمی و ویژه مقاومت برای عمل به دستور سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان مبنی بر آماده‌باش نظامی را نشان می‌دهد.

این ویدئو که توسط رسانه‌های جنگی مقاومت اسلامی امضا شد، شامل ترجمه‌ای به زبان عبری برای هشدار نسبت به ارتکاب هرگونه حماقت یا تجاوز به لبنان بود و در این ویدئو برای اولین بار موشک‌اندازهایی که پوشانده شده بودند و سلاح دیگری که بخش‌هایی از آن عامدانه آشکار شده بود، نمایش داده شد.

بیشتر بخوانید
پشت پرده تحرکات مشکوک اسرائیل در منطقه مورد مناقشه / سلاح حزب‌الله چگونه از حقوق دریایی لبنان محافظت می‌کند؟

شکست تلاش‌های عربستان در ترغیب سنی‌ها برای حضور در انتخابات لبنان

دبیرکل حزب الله لبنان با اعلام این خبر که آماده باش ما تا زمان پایان مانور اسرائیل ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: ما در شرایط حساسی قرار داریم، جنگ خانگی خط قرمز ماست و لبنانی‌ها باید به این موضوع به دید خیانت بنگرند.

سید حسن نصرالله در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس خطاب به رژیم صهیونیستی گفته بود: «هنگامی که رزمایش‌های اسرائیل آغاز شود ما در بالاترین سطح آمادگی خواهیم بود و به هر حماقت یا اشتباهی، سریع و مستقیم پاسخ داده خواهد شد».

منابع خبری عبری زبان از آغاز بزرگ‌ترین مانور ارتش رژیم صهیونیستی در طول تاریخ تشکیل این رژیم خبر دادند. نیروهای رژیم اشغالگر صهیونیستی روز یکشنبه رزمایش بزرگی را با عنوان «ارابه‌های آتش» آغاز کردند، قرار بود این رزمایش سال گذشته برگزار شود اما به دلیل آغاز نبرد «شمشیر قدس» لغو شد، بر اساس برنامه سال قبل، پیش‌بینی می‌شود این رزمایش‌ها یک ماه ادامه یابد.

همزمان مقاومت فلسطین در نوار غزه جهت آمادگی برای هر گونه تحرکات از سوی اشغالگران اسرائیلی، سطح آماده‌باش نیروهای خود را افزایش داد.

برخی منابع در مقاومت در نوار غزه به شبکه خبری المیادین گفتند: مقاومت در نوار غزه همزمان با مانور بزرگ دشمن، سطح آماده‌باش نیروهای خود در برابر تحرکات اشغالگران را افزایش داد.

درباره‌ی ماهین نیوز

ماهین نیوز تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

روز ماما

رسانه وزین با سلام و احترام با توجه به برگزاری بزرگداشت روز جهانی ماما در …

دیدگاهتان را بنویسید