خانه / خبر ها / پیشکسوت

پیشکسوت

🛑آیین تجلیل و تکریم سراسری از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس برگزار شد
نبض جامعه؛آئین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت امروز با حضور مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد.

نبض جامعه: انوشیروان محسنی‌بندپی در آغاز این مراسم گفت: شهدا جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا استقلال و آزادی میهن حفظ شود و بازخوانی مؤلفه‌های دفاع مقدس برای استمرار انقلاب اسلامی ایران یک ضرورت است.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس دفاع همه جانبه از ارزش‌های انقلاب اسلامی بود، افزود: ما در هفته دفاع مقدس آغاز جنگ را به عنوان امر مقدس و ارزشمند دفاع مقدس گرامی می‌داریم.
استاندار تهران تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس تنها جنگ در تاریخ کشور بود که یک سانتیمتر خاک هم از کشور جدا نشد و همبستگی امت واحده و استفاده از ظرفیت‌های کشور را برای مقابله با دشمنان در دفاع مقدس بسیج کردیم.
استاندار تهران تأکید کرد: در دوران جنگ تحمیلی حمایت‌های رژیم سعودی، پشتیبانی‌های سیاسی و دیپلماتیک آمریکا، اروپا و تمامی جهان در مقابل ایران صف‌آرایی کردند.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس کشور را واکسینه کرده است افزود: به خاطر همین استکبار جهانی به دنبال توسعه‌های دیگر رفته و تحریم‌های ظالمانه در ابعاد مختلف را در دستور کار قرار گرفته است.
استاندار تهران تأکید کرد: تفکر بسیجی و جهادی بر اساس الگوپذیری از آموزه‌های ارزشمند دفاع مقدس بر علیه بیماری کرونا در کشور شکل گرفته است. امروز نیروی محترم انتظامی در کنار مدافعان سلامت و سپاه و بسیج در امر واکسیناسیون فعالیت دارند و این اتحاد درسی از آموزه‌های دفاع مقدس است.محسنی‌بندپی تصریح کرد: باید با توجه به آموزه‌های دفاع مقدس در دوران مسئولیت خود در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را سرلوحه کار خود قرار دهیم، اما امروز بدهکار خانواده شهدا و صبوری آن‌ها و بدهکار آزادگان و جانبازان عزیز کشورمان هستیم.

در ادامه این مراسم سخنان حجت‌الاسلام رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان از طریق ویدئو کنفرانس در سالن اجلاس سران برای مهمانان پخش شد

✅@nabzjame
http://instagram.com/nabzejameh

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

مرکز مطالعات مدیریت ایران جواب داد ICms

🔴 لیست تحصیل کرده‌های دانشگاه امام صادق در مدیریت کشور و ۲ پیشنهاد! ✍️ حبیب …