خانه / فرهنگی / طب اسلامی / واکسیناسیون شهرری

واکسیناسیون شهرری

[۹/۱۴،‏ ۶:۱۶ قبل‌ازظهر] عربگل: بازدید سرپرست دانشگاه از مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونای شهرستان ری

۱۴۰۰/۰۶/۲۲ – ۱۹:۴۹

دکتر حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در دو مرکز شهر سالم و شهید مدرس، از نزدیک روند واکسیناسیون کرونا در شهرستان ری را ارزیابی کرد.

 

 

واکسیناسیون کرونا در مراکز خدمات جامع سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری

۱۴۰۰/۰۶/۲۱ – ۱۲:۰۱

به منظور تسریع افزایش پوشش واکسیناسیون همگانی کووید ۱۹ در سطح شهرستان ری با هدف کنترل بیماری و کاهش موارد مرگ و میر، هموطنان عزیز می توانند جهت انجام واکسیناسیون کرونا در مناطق شهری بر اساس گروه بندی سنی اعلام شده توسط وزارت بهداشت و در مناطق روستایی تمامی افراد بالای ۱۸ سال ، به نزدیکترین مرکزتجمیعی واکسیناسیون یا مرکز خدمات جامع سلامت منطقه ی خود مراجعه نمایند.

[۹/۱۴،‏ ۷:۱۹ قبل‌ازظهر] عربگل: نحوه واکسیناسیون

رضایتمندی مردم

سرعت عمل و تشکیل نشدن صف از اهم ممطالبی بود که در پایگاه واکسیناسیون شهر ری در ورزش.اه سالم شهر ر به چشم می خورد و کاملا” محسوس و مشهود بود و افراد مسئول امور واکسیناسیون با علاقه هر چه تمامتر امور محوله را انجام وظیفه و ارائه خدمات لازم را مبنمودند.

[۹/۱۴،‏ ۷:۲۲ قبل‌ازظهر] عربگل: کارهای لازم بدون اتلاف وقت انجام میشد

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

پوکی استخوان

رسانه وزین با توجه به روز جهانی پوکی استخوان در تاریخ ۲۰ اکتبر مصادف با …