خانه / فرهنگی / نمایش دوخت‌های سنتی معاصر
نمایش دوخت‌های سنتی معاصر
نمایش دوخت‌های سنتی معاصر

نمایش دوخت‌های سنتی معاصر

با همکاری گروه پژوهشی هنرهای سنتی پژوهشگاه انجام شد

نمایش دوخت‌های سنتی معاصر کشورهای عضو اکو در دومین نمایشگاه نخ و نگاره هیما

دومین نمایشگاه نخ و نگاره هیما با شعار حفظ اصالت دوخت های سنتی و محیط زیست «امروز» در گالری یک فرهنگسرای نیاوران آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط‌‌عمومی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری،دومین نمایشگاه نخ و نگاره هیما با همکاری کشورهای عضو اکو، فرهنگسرای نیاوران و گروه پژوهشی هنرهای سنتی پژوهشگاه به  نمایش آثاری از دوخت های سنتی معاصر کشورهای عضو اکو می‌پردازد.

این نمایشگاه با حضور هنرمندانی از کشورهای افغانستان،تاجیکستان و ترکمنستان از امروز ۲۰شهریور۱۴۰۰به مدت ۱۰روز برای بازدید علاقمندان آزاد است.

گفتنی است،نخستین نمایشگاه نخ و نگاره به همت گروه هنرهای سنتی و صناعی هیما و گروه پژوهشی هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در مرداد ماه ۱۳۹۹ در مجموعه فرهنگی و هنری نیاوران با حضور  ۴۶هنرمند و ۱۷۲اثر از دوخت‌های سنتی سراسر ایران برگزار شد.

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

برنامه گالری های تهران

برنامه گالری های تهران

 برای هنرمندان و هنردوستان، آدینه‌ها روز گالری‌گردی است و بسیاری از ما، دوستان و همکارانِ …