چهارشنبه , ۴ خرداد ۱۴۰۱
خانه / اخبارمهم / به گزارش امیر حسین جعفری خبرنگار ماهین نیوز

به گزارش امیر حسین جعفری خبرنگار ماهین نیوز

سخنانی تکان دهنده و شنیدنی شیـخ حسـن فرحان المالکی

عالم سنی عربستان در مورد شیعیان!

 

عـالم سنـی عربستانـی می‌گوید:

وقت آن فـرا رسیده شیعـه را بفهمیـم و معــنویت را از آنها بیاموزیم. شیعـه حق دارد در روز قیامت افتخار کند و به امیرالمومنین و حضـرت زهـراء بگوید به خاطر محبت شما اذیـت شدیم و سختی ‌های فراوان و آوارگـی کشیدیم، هرگز در کار نامه شیعیان محبت به ظالمین وجود ندارد، گوارا باد بر شیعه این صبر و بردباری در برابـر آزار و تهمت‌ ها و توهین‌ هایی که به ‌خاطر دوستی اهل بیت پیامبر صلّـی الله علیه و آله متحمل می ‌شوند، چه افتخار بزرگی 💫

 

از خـودم پرسـیدم چه‌ چیز باعث شده شیعیان بر این همـه اذیت و آزار در طول چهارده قرن صبر کنند؟ آیا چیـزی به ‌جز محبت خالص به محـمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم است؟ آیـا آنها‌ حـق ندارند روز قیامـت بگویند: ما در طـول این قرنها کشته و متـهم و تحقـیر شدیم فقط به ‌خاطر دوستی و محبت اهل بیت! به این دلیل که دشـمنان آنـها‌ به نقد اشتباهات و افراد اکتفا نمی‌کنند بلکه تهمت می ‌زنند و تحقـیر می ‌کنند و همه اینها فقـط به‌ خاطر محبت آل پیامـبر ص است. البته شیعیان در این بدنام شدن با پیامبران سهـیم هستند، که آبـرو و نام خود را به حـق در راه خدا فـدا کردند، خداوند در قرآن می فرماید:

لَنْ تَنالُوا الْبِرَّ حَتَّى تُنْفِقُوا مِمَّا تُحِبُّون، یعنی هرگـز به حقیـقت نیـکو کارى نمى ‌‏رسـید مگر اینکه از آنچـه دوست مى ‌‏دارید در راه خـدا انفاق کنید و آنچـه انفاق مى ‌کنید خـداوند از آن آگاه است. ( آل عمران/۹۲ )

 

بردباری شیعه در برابر این همه ظلم و کشتار و آواره سازی و تبعید و تکفیر در طول این قرنـها شگفت ‌انگیز است. چه دل ‌هایی دارند! چگــونه می ‌توانند با این همـه توهین و ظلم و تحریک باز هم اخلاق پسندیده خود را حفـظ کنند؟ چـون دل ‌های آنــها‌ از محبت علـی سرشار و آرام است!

 

در قیامت دو گـروه می ‌آیـند کـه هر دو آبروی خـود را در راه خـدا فــدا کرده‌اند، پیامبـران و پیـروان خالـص آنها و اهـل بیت علیهم السلام و شیعیان آنها زیرا آنها حق را یاری کرده‌اند.

 

شیعیان حق دارند روز قیامت افتـخار کنند و بـه امام علی و حضرت زهـرا بگویند: بـه ‌خاطر شما به ما ظلم کـردند و مـا را آواره ساختند و به ما تهمت زدند. آنها در روز قیامت به ‌خاطر دوستـی با منافـقان و ظالمـان شرمنده نیستند! هرگز در صحیفه دوستان آنها نام ظالمی را نمی ‌بینی! اما ما با صحیفه ‌ایی پر از دوستان منافـق و ستمگر وارد قیامـت می ‌شویم! دوستانی امـثال معاویه و حجاج و یزید و متوکل🔥

 

وقت آن فرا رسیده که شیعـه را بفهمیم، دشنام و ناسـزا و تهـدید برای مـا سودی ندارد، کـاش صـبر و بردبـاری و اخـلاق و معنویـت را از آنها بیاموزیـم! گوارا باد بر شیعه.

 

لطفا هر کس شیعه است به اشتراک بگذارند تا همه آگاه شوند..

درباره‌ی ماهین نیوز

ماهین نیوز تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

روز ماما

رسانه وزین با سلام و احترام با توجه به برگزاری بزرگداشت روز جهانی ماما در …