خانه / ماهین زیبا / حمله بر پنجشیر باید فوراً متوقف گردد
حمله بر پنجشیر باید فوراً متوقف گردد
حمله بر پنجشیر باید فوراً متوقف گردد

حمله بر پنجشیر باید فوراً متوقف گردد

سیاف در سالگرد مسعود: حمله بر پنجشیر باید فوراً متوقف گردد

شفقنا افغانستان ـ عبدالرب رسول سیاه رهبر پیشین جهادی همزمان با بیستمین سالروز ترور احمدشاه مسعود گفته که حمله طالبان بر پنجشیر باید فوراً متوقف شود.

به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان به نقل از جمهور؛ آقای سیاف امروز پنج‌شنبه (۱۷ سنبله) در ترور مسعود گفته که پنجشیر یکبخش زیبا و نامداری از سرزمین مردخیز، باعزت و پر افتخار ما افغانستان می‌باشد.

او افزوده، “یورش بر حریم زندگی، مال و جان و رمزهای تاریخی مردم مسلمان و مجاهد آن قطعا ناروا و دور از مروتست و باید فوراً متوقف گردد.”

گفتنی است که طالبان اوایل هفته جاری اعلام کرد که پنجشیر را در کنترل خود در آورده اند؛ اما نیروهای مقاومت این ادعای طالبان را رد کرده و افروده که افراد آنان در سنگرهای خود حضور دارند.

به گفته نیروهای مقاومت، طالبان تنها در امتداد جاده پنجشیر حضور دارند.

همچنین گفته گزارش های وجود دارد که اخیراً طالبان در پنجشیر برخی افراد غیر نظامی را از خانه بیرون کرده و کشته اند؛ این ادعا از سوی طالبان تایید نشده است.

این گروه گفته اند که با مردم همانند سایر مردم افغانستان برخورد نیک خواهند شد.

درباره‌ی ماهین نیوز

وقتی که اصولگرایان و اصلاح‌طلبان حرفی برای گفتن ندارند تازه حرف ماهین نیوز اغاز میشود. حزب رستاخیز جهانی پایگاه خبری تحلیلی بین المللی ماهین نیوز صاحب امتیاز و ومدیر مسئول : سید احمد حسینی ماهینی شماره مجوز 92/23363 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارگان رسمی امپراتور ی جمهوری اسلامی Iranian emperor's تلفن 02136878594همراه09120836492اصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

یادواره شهدا

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله وانا الیه راجعون بانهایت تآثر وتآسف به اطلاع بستگان …