خانه / خبر ها / روانشناس با پروانه کار
روانشناس با پروانه کار
روانشناس با پروانه کار

روانشناس با پروانه کار

هنوز مردم ما نمی‌دانند باید به روانشناسی مراجعه کنند که پروانه داشته باشد*

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در نشست خبری امروز بیان کرد: تعرفه ها، موفقیت بسیار بزرگی برای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره تلقی می‌شود. به این دلیل که ۱۷ سال همکاران و مسئولین سابق دنبال تصویب تعرفه‌ها بودند، اما نتوانستند. ولی به هرحال امسال این اتفاق افتاد و تصویب شد و این امر اتفاق بسیار مهمی بود چرا که پیش از آن حقوق مردم رعایت نمی شد.

دکتر محمد حاتمی خطاب به سازمان بهزیستی بیان کرد: تعرفه های خدمات روانشناسی که اعلام شد معیار است و همه باید از آن تبعیت کنند، یعنی سازمان بهزیستی و تمام ارگان ها، نهادها و سازمان های دیگر که می خواهند فعالیت های روانشناسی و مشاوره انجام دهند باید طبق این تعرفه عمل کنند و حقوق مشاوران را نیز رعایت کند چون حقوق همکاران ما که در مراکز سازمان بهزیستی فعالیت می‌کنند رعایت نمی‌شود.

او گفت: از زمان اعلام تعرفه ها تمام روانشناسان و مشاوران موظف هستند آن مبالغ را در دفتر خود نصب کنند و کسی حق ندارد از این مبلغ بالاتر بگیرد وگرنه مردم با تماس به بخش بازرسی سازمان نظام روانشناسی می‌توانند اطلاع دهند.

حاتمی ادامه داد: قیمت ارائه خدمات مشاوره مجازی و حضوری یکسان است و اگر کسی بالاتر از ۴۵ دقیقه وقت بگذارد قانونی نیست مگر موارد خاص مانند خانواده درمانی که نهایت یک ربع بیشتر وقت می‌برد….. ادامه در لینک سایت میگنا 👇

https://www.migna.ir/news/54493/preview/

کانال اخبار روانشناسی میگنا

https://t.me/MignaChannel

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

شورای عالی علمای شیعه با طالبان

کشور افغانستان , طالبان , شیعیان , «محمد اکبری» معاون این شورا در نشست گفت: …