خانه / فرهنگی / ناشکری مردم خوزستان خشکسالی اورده
ناشکری مردم خوزستان خشکسالی اورده
ناشکری مردم خوزستان خشکسالی اورده

ناشکری مردم خوزستان خشکسالی اورده

طغیان رودخانه‌های فصلی و گرفتگی معابر در برخی نقاط کشور

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از احتمال طغیان رودخانه‌های فصلی، جایر شدن روان‌آب در مسیل‌ها و گرفتگی معابر در برخی نقاط کشور خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، سازمان هواشناسی با اعلام هشدار سطح نارنجی از وقوع مخاطرات در برخی از استان‌های کشور خبر داد.

بر این اساس از ظهر شنبه (دوم مرداد) با رشد ابرهای همرفتی، احتمال وقوع مخاطراتی مانند بارش شدید به صورت رگبار باران و رعد و برق همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و تگرگ خواهد بود.
این تغییرات جوی امروز در استان‌های هرمزگان، جنوب کرمان، نیمه جنوبی فارس و جنوب غرب سیستان و بلوچستان شدت می‌گیرد.
سازمان هواشناسی از میان مخاطرات جوی به طغیان رودخانه های فصلی، جاری شدن روان آب در مسیل‌ها، آب گرفتگی معابر، برخورد صاعقه، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی و انسداد موقت جاده ها، خسارت به محصولات کشاورزی، تخریب سازه‌های سست و موقت اشاره کرد.
بنابر توصیه این سازمان در این مدت بهتر است شهروندان از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، صعود به ارتفاعات و چرای دام در مراتع و مسیل‌ها اجتناب کنند و نیز دستگاه‌های اجرایی با تقویت سازه‌های موقتی برای مقابله با خطراتِ ناشی از ناپایداری‌های جوی آمادگی داشته باشند.

درباره‌ی ماهین نیوز

تا زمانی که همه دست روی دست گذاشتند تا آقاجانمان بیاید تنهایی آبادش کند شما قومطالوت نباش که به حضرت داود گفتند تو با خدایت برو با دشمن جنگ کن اگر پیروز شدی ما هم میاییم ستاد باز سازی بقیع شریف تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

کدام وسیله خانه هستید؟

کدام وسیله خانه هستید؟

🔴 *حکیمی میگفت :**دنیا یک خانه بزرگ است*وآدمها هر کدام مانند یکی از وسایل خانه …