خانه / خبر ها / سید عبدالملک الحسینی:
خلاصی دایمی از شر نتانیاهو
خلاصی دایمی از شر نتانیاهو

سید عبدالملک الحسینی:

 خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است

سید عبدالملک الحوثی: خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت که اهمیت روز جهانی قدس، به حرکت در آوردن منتها در این روز است، حرکتی که مبنای آن، اهمیت قدس برای این ملتهاست.

 

العالم-یمن

رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که دشمن صهیونیستی بازوی گروه فشار صهیونیسم جهانی است و غرب با تمام قوا از این دشمن حمایت می کند.

وی افزود: چالشی در این سطح می‌طلبد تا ملتها به حرکت در آیند نه آنکه حرکت تنها در سطح توجهات رسمی عربی یا اسلامی باشد.

سید عبدالملک الحوثی تصریح کرد: خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است، همه امت از این خطر رنج می‌برند، در نتیجه این حق ماست تا در برابر خطری که ما را هدف قرار داده است به حرکت در آییم.

وی گفت: در این زمینه تفاوتی نیست که اعتبار حرکتمان به خاطر فلسطین باشد یا از این جنبه که اسرائیل دشمنی است که خطر و تهدیدی علیه همه ما به حساب می‌آید.

رهبر انصارالله تصریح کرد: رژیم صهیونیستی از طریق مزدورانش تلاش می‌کند ما را به یک امت گمراه در همه زمینه ها تبدیل کند و عقاید و باورهای گمراه کننده را در امت اسلامی رواج دهند.

سید الحوثی اظهار داشت که صهیونیست ها در مراکز تحقیقاتی خود روی اطلاعات گمراه کننده کار می کنند و برخی از رژیم حاکم عربی نیز به آنها اعتماد می کنند و از آنها مشاوره های نادرست دریافت می کنند.

رهبر انصارالله یمن تأکید کرد که صهیونیست‌ها می‌خواهند قطب نمای دشمنی در منطقه را به سمت ایران بچرخانند تا این قطب نما به سمت خودشان برنگردد.

وی تأکید کرد که صهیونیست ها به ما به عنوان انسان واقعی نگاه نمی‌کنند و حتی دروس و برنامه‌های تحصیلی آنها برای آموزش و تربیت کودکان بر اساس دشمنی با امت ماست.

رهبر انصارالله گفت که دشمن اسرائیلی فقط دشمن مانند بقیه دشمنان نیست بلکه طبق آیات قرآن کریم، دشمن ترین دشمنان امت مسلمان هستند.

سید عبدالملک الحوثی افزود: رژیم صهیونیستی بر اساس جنایات و نسل کشی دسته جمعی تأسیس شد و فجیع ترین کشتارها را علیه ملت فلسطین و امت اسلامی مرتکب شده است.

وی به نقشه‌ شوم صهیونیست‌ها برای ضربه زدن به امت اسلامی اشاره کرد و افزود: صهیونیست‌ها در تلاش برای گسترش فساد در همه زمینه‌ها به ویژه فساد اخلاقی هستند تا بنیان خانواده و جوامع مسلمان را از هم بپاشانند.
الحوثی اضافه کرد: صهیونیست ها روی ارائه اطلاعات اشتباه و در مراکز تحقیقاتی کار می کنند و تکیه برخی حکومت‌های عربی نیز به آنها است، درحالی که صهیونیست‌ها به آنان مشاور نادرستی می‌دهند.

رهبر انصارالله اضافه کرد: صهیونیست‌ها همچنین تلاش دارند که رویکردها و سیاست‌های اقتصادی را تحت تأثیر قرار دهند و مانع از انقلاب علمی در کشورهای اسلامی شوند و این همان چیزی است که ما در ترور دانشمندان ایرانی و عصبانیت صهیونیست‌ها نسبت به انقلاب علمی در ایران می بینیم.

الحوثی گفت: صهیونیست‌ها ما را به چشم یک انسان حقیقی نگاه نمی‌کنند، به طوری که حتی سیستم آموزشی آنان نیز تربیت کودکان شان بر دشمنی با امت اسلامی است.

وی تصریح کرد:بر اساس نص صریح قرآن کریم، رژیم صهیونیستی بدترین دشمن و به عبارتی دشمن درجه یک امت ماست، آنان دوست نیستند بلکه بدترین دشمنانند و سعی می کنند بدترین زیان را به ما برسانند.

الحوثی اظهار کرد: خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است، همه امت از این خطر رنج می برند، در نتیجه این حق ماست تا در برابر خطری که ما را هدف قرار داده است به حرکت در آییم.

وی افزود: به عنوان امت اسلام در برابر خدایمان مسؤولیم تا برای مقابله با این خطر، اقدام کنیم. در این زمینه تفاوتی نیست که اعتبار حرکتمان به خاطر فلسطین باشد یا از این جنبه که اسرائیل دشمنی است که خطر و تهدیدی علیه همه ما به حساب می آید.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

واردات کشور هشت میلیارد دلار کاهش یافته است

مسئولان را مدیون خود کرد

سرویس صحن دکتر قالیباف در نطق پیش از دستور: ملت ایران با حضور خود بیش …