خانه / سیاسی / بحرین برای ازادسازی قدس
تظاهرات‌ شبانه در منامه
تظاهرات‌ شبانه در منامه

بحرین برای ازادسازی قدس

شیخ عیسی قاسم: ملت بحرین برای ازادسازی قدس جان خود را فدا می کند

شیخ عیسی قاسم: ملت بحرین برای ازادسازی قدس جان خود را فدا می کند

روحانی برجسته بحرینی گفت که ملت بحرین با عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر اسرائیل مخالف است.

 

العالم بحرین

شیخ عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی بحرین گفت که بحرینی ها حاضرند که جان خود را برای آزادسازی قدس و مسجدالاقصی

در راه خدا فدا کنند.

شیخ عیسی قاسم در مراسمی به مناسبت روز جهانی قدس گفت : قدس امروز از گذشته نزدیک تر شده و درگیری ها درباره آن برای آزاد سازی کامل آن از قبضه صهیونیست ها ها ادامه دارد.

وی افزود: میان صهیونیست و اشغال مسجدالاقصی ، مانعی مستحکم قرار دارد و این مانع از سوی مردانی است که قلبانشان از آهن سخت است و اخرت خود را به دنیایشان نمی فروشند.

وی تاکید کرد: قدس اکنون بیش از هر زمان دیگری به آزادی از چنگال صهیونیست‌ها و پاکسازی کامل از لوث وجود آن‌ها نزدیک است. این را به رغم آن که اسرائیل بر یهودی سازی آن اصرار می‌کند و به رغم طرح معامله قرن و توطئه عادی سازی روابط که تعدادی از کشور‌های عربی قدم در آن راه گذاشته و ننگ و عواقب وخیم آن را برای خود خریده اند، می‌گوییم.

آیت الله شیخ عیسی قاسم تاکید کرد: ملت بحرین با مرگ در راه خدا و آزادی مسجدالاقصی و قدس و فلسطین و حفظ امت و دین و وحدت آن مشکلی ندارد. عزم آن‌ها در راه جهاد با دشمنان خداوند سست نمی‌شود. ملت ما از قیام اهالی قدس در باب العامود و دیگر مناطق برای حمایت از مقدسات امت اسلامی حمایت می‌کند. قیام باب العامود دستاوردی اولیه و جدی است و مقدمه انفجار تکان دهنده فلسطینیان و اعراب و مسلمانان آزاده است که قهرمانان مقاومت در صدر آن قرار دارند. راه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، همان راه خسران و راه جهنم برای همه کسانی است که در مسیر آن هستند.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

نشست کمیسیون مشترک

ایکایو

محسن بهاروند، معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه با شرکت در نشست …