یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / خبر ها / حملات بالستیکی و پهپادی یمن

حملات بالستیکی و پهپادی یمن

تازه ترین حملات بالستیکی و پهپادی یمن به فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد عربستان

تازه ترین حملات بالستیکی و پهپادی یمن به فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد عربستان

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که مواضع نظامی عربستان سعودی در فرودگاه نجران و پایگاه هوایی «ملک خالد» در «خمیس مشیط» هدف حملات موشکی و پهپادی نیروهای یمنی قرار گرفت.

 

العالم ـ یمن

سرتیپ یحیی سریع ، سخنگوی نیروهای مسلح یمن ، امروز (دوشنبه) از اجرای عملیات نظامی پهپادی و موشکی به اهداف نظامی در فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط خبر داد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت: نیروهای موشکی و نیروی هوایی با چهار هواپیمای بدون سرنشین از نوع بمب افکن «قاصف k۲» و دو موشک بالستیک از نوع بدر اهداف نظامی در فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط را طی عملیات تهاجمی هدف قرار دادند. وی این عملیات را در زمینه انهدام اهداف نظامی مورد نظر دقیق اعلام کرد.

سرتیپ یحیی سریع تأیید کرد که این عملیات در واکنش به افزایش تجاوزات و محاصره همه جانبه ملت یمن از سوی عربستان سعودی صورت گرفته است.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

خلاصی دایمی از شر نتانیاهو

سید عبدالملک الحسینی:

 خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت …

دیدگاهتان را بنویسید