یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اقتصادی / تردد  در خیابان شریعتی روان می شود
تردد  در خیابان شریعتی روان می شود
تردد  در خیابان شریعتی روان می شود

تردد  در خیابان شریعتی روان می شود

با شناسایی و رفع گره های ترافیک
تردد  در خیابان شریعتی روان می شود
گره های ترافیکی خیابان شریعتی با اجرای طرح های اصلاح هندسی در تقاطع های بلوار صبا، پل رومی و میرزاپور ساماندهی شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک محمد خردمند معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت: یکی از مهم ترین اقدامات ترافیکی، ساماندهی معابر شهری جهت تسهیل در تردد خودرو ها است که رضایت شهروندان را در بر دارد و باعث کاهش ترافیک، آلودگی هوا و آلودگی صوتی و صرفه جویی در زمان می شود به همین منظور معاونت حمل ونقل وترافیک منطقه یک با همکاری پلیس راهور اقدام به انسداد رفیوژ میانی تقاطع خیابان شریعتی – پل رومی و احداث دوربرگردان در این خیابان ابتدای خیابان شهید میرزاپور نمود.
خردمند گفت: در راستای ساماندهی ترافیک در خیابان شریعتی تقاطع پل رومی به خصوص ورودی خیابان پل رومی به خیابان شریعتی به دلیل تعدد مسیرهای ورودی به تقاطع، رفیوژ میانی خیابان شریعتی در محل پل رومی با هدف رعایت اصول ایمنی، به صورت موقت و با خشکه چینی  مسدود شد.
معاون شهردار منطقه یک افزود: خودروها جهت تردد در مسیر خیابان شریعتی شمال و بلوار صبا از دوربرگردان موقت جدیدالاحداث واقع در تقاطع خیابان شریعتی با خیابان شهید میرزاپور ( سهیل سابق) استفاده نمایند.
خردمند گفت : جهت رفاه حال شهروندان، شهرداری منطقه یک اقدام به تعریض راستگرد  خیابان شریعتی شمال به شهید میرزاپور و دوربرگردان موقت جنوب به جنوب در محل فوق نیز نمود.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

مانور موتور سوار خوب

مانور موتور سوار خوب

مانور موتور سوار خوب در شمال تهران برگزار می شود دومین مانور موتور سوارخوب با …

دیدگاهتان را بنویسید