یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / خبر ها / ستاد “خادم منتظر” منطقه
ستاد "خادم منتظر" منطقه
ستاد "خادم منتظر" منطقه

ستاد “خادم منتظر” منطقه

مشاور شهردار تهران در ستاد “خادم منتظر” منطقه یک:
همه نیازمندان با مدیریت گروه های داوطلب، از کمک های مومنانه بهره‌مند می شوند
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سعید صادقی مشاور شهردار تهران و رئیس ستاد دائمی “خادم منتظر” در نشست با سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار کرد: مدیریت فعالیت‌های داوطلبانه شهر و اقدامات خیرخواهانه، استفاده از ظرفیت نیروهای داوطلب و جلب همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و  جلوگیری از موازی کاری سازمان ها و نهادهای مردمی از اهداف طرح خادم منتظر است.
او گفت: در طرح این ستاد قرار است با همکاری تشکل های مردم نهاد، گروه های جهادی، مؤسسات خیریه، معتمدان محلی داوطلب و کانون های مساجد شهر برای حضور داوطلبانه مردمی در مراسم مرتبط و کمک به نیازمندان برنامه ریزی های مؤثر انجام شود تا تمامی افراد نیازمند از آن برخوردار شوند.
شهردار منطقه یک نیز ضمن مشخص نمودن اعضای این ستاد در شمال تهران و تشریح پاره ای از اقدامات نیکوکارانه در این منطقه گفت: مشارکت های مردمی منطقه یک با راهبری مدیران ذیربط در مبحث کمک های مومنانه در سطح کشور از جمله سیل گلستان و زلزله کرمانشاه قابل توجه بوده و در راستای ایجاد انسجام بیشتر در خدمات رسانی به نیازمندان جلسات متعددی با تشکل های مردم نهاد برگزار شده و در کنار آن بانک اطلاعاتی خوبی از خانواده های نیازمند تهیه شده است.
موسوی گفت: این منطقه آمادگی دارد با مشارکت های مردمی و اقدامات داوطلبانه افراد خیر و نیک اندیش در راستای کمک های مومنانه به افراد نیازمند قدم های موثری را بردارد.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

خلاصی دایمی از شر نتانیاهو

سید عبدالملک الحسینی:

 خطر اسرائیل برای همه امت اسلام است رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت …

دیدگاهتان را بنویسید