یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / عکس ها / مریم خلیل زاده هنرمند ناشناخته

مریم خلیل زاده هنرمند ناشناخته

پنهان ز دیده ها و همه دیده ها از اوست

خانم دکتر مریم خلیل زاده مقدم مدرس، مؤلف و پژوهشگر هنر که سال ها در گرایش های مختلف هنر همچون خوشنویسی، طراحی، گرافیک، دکوراسیون، کیوریتوری و روزنامه نگاری چه در حوزه نظری و چه کاربردی مشغول به تدریس و پژوهش است. در خصوص علاقه و حضور در عرصه بازیگری شایان ذکر است که به صورت تجربی وارد این هنر شده است. با پشتکار و حمایت هنرمندان و تهیه کنندگان این حوزه توانسته است، بازی در چندین فیلم همچون سریال برنج نذری و مستندهای مختلف از زندگی نامه شهدا را در پرونده هنری خود ثبت کند. در برنامه های آتی هنری خود در نظر دارد با اتکا به استعداد و خلاقیتش و با نیز حسن اعتماد تهیه کنندگان ارجمند بتواند به مردم خوب کشورش خدمت بیشتری کند.
در خصوص فیلم پلیس زن به تهیه کنندگی آقای محرمعلی آذرافزار که به زودی مرحله ضبط و فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد، در طی گفتگویی مطالبی را برای خوانندگان عزیز بیان می کند:
این فیلم رئالیست اجتماعی است با بازیگری سعید راد، مرجانه گلچین و سایر هنرمندان با تجربه سینما، که در این فیلم بنده افتخار بازی در نقش پلیس زن ایرانی را دارم‌. موضوع این فیلم در رابطه با عوامل تروریستی است که در ایران با ریاست باند دختری به نام رویا که می خواهد عقیده خودش را با عواملی که دارد در ایران برپا کند، اما با هوشیاری پلیس امنیت ایران این باند مخوف که پخش کننده مواد مخدر می باشد و تروریست هستند، متلاشی می شود. بنده این افتخار نصیبم شده که در این فیلم نقش پلیس زن به نام گلناز که خواهر شهید است و برادرش توسط تروریست ها ترور شده است، را ایفا کنم.
لازم به ذکر است بنده پیش از هنرآفرینی به صورت حرفه ای در فیلم هایی با ژانر اکشن، این توفیق را داشته ام که در فیلم های مستند با موضوع زندگی نامه شهدا نقش آفرینی کنم و از اینکه می توانم در خدمت جامعه هنری به هموطنانم خدمت می کنم، بسیار مایه مباهات و خرسندی من است.

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136878594همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

شور انتخاباتی بیش از گذشته خواهد بود

شور انتخاباتی بیش از گذشته خواهد بود

۳۳ هزار صندوق الکترونیک در کشور استفاده می‌شود رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید