خانه / سیاسی / مجلس شورای اسلامی / دولت ارز دولتی را برای انتخابات می گیرد
رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران
رد دعوت اتحادیه اروپا از سوی ایران

دولت ارز دولتی را برای انتخابات می گیرد

حسینی‌کیا با انتقاد از گرانی کالاهای علیرغم تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی:
دولت ارز دولتی گرفت اما مرغ گرانتر شد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید هرچند دولت در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰ ادعا کرد در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، قیمت کالاهای اساسی مانند مرغ و… افزایش چشم گیری می‌یابد اما در حال حاضر با وجود تداوم ارز دولتی، قیمت مرغ در برخی مغازه‌ها به ۴۰ هزار تومان نیز رسیده است.
جواد حسینی کیا

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از افزایش قیمت مصوب مرغ، گفت: هرچند دولت در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰ ادعا کرد در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، قیمت کالاهای اساسی مانند مرغ و… افزایش چشم گیری می‌یابد و خواستار استمرار تخصیص ارز دولتی بود اما در حال حاضر شاهدیم با وجود تداوم ارز ۴۲۰۰ تومانی قیمت مرغ در برخی مغازه ها به ۴۰ هزار تومان نیز رسیده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت نتوانست بازار مرغ را مدیریت کند، افزود: دلالان در بازار آشفته کنونی مرغ جولان می‌دهند و در برخی موارد قیمت‌ها را سلیقه ای تعیین می کنند.

دستگاه‌های امنیتی و نظارتی باید با پیگیری، محل هزینه کرد ارز ۴۲۰۰ تومانی را مشخص کنند

وی با بیان اینکه دستگاه‌های امنیتی و نظارتی باید با پیگیری، محل هزینه کرد ارز ۴۲۰۰ تومانی را مشخص کنند، اضافه کرد: برخی از مرغداران ادعا می‌کنند که تولید مرغ با شرایط کنونی برای آنها مقرون به صرفه نیست در صورت درستی این ادعا باید از ابتدای امر تدابیر لازم اتخاذ می‌شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: د

درباره‌ی ماهین نیوز

حزب ایران بزرگ معتقد است تا موقعی که کشورهای دیگر را نگرفتیم آنها به توطئه بر علیه ایران ادامه خواهند داد زیرا که مردم آنجا آمادگی قبول جمهوری اسلامی را دارند ولی دولت ها مایل نیستند لذا هر کاری می کنند تا نظر مردم خودشان را برگردانند و این ظلم است که آنها را در مقابل دولتهای زور گو تنها بگذاریم23633 تلفن 02136608516همراه09120836492اختصاصی09012690824 و 09190883546

حتما ببینید

فرار وکلا از قانون

فرار وکلا از قانون

الزام دادستانی کل کشور به اعلام جرم علیه کانون وکلا +سند دیوان عدالت اداری پس …

دیدگاهتان را بنویسید