خانه / خبر ها / زن کشی اصلاحاتی ها

زن کشی اصلاحاتی ها

این روزها تاج‌زاده و معیصونه ابتکار گیر دادن به عکس میزراخانی که ختما بدون حجاب روی جلد کتاب درسی چاپ کنند معلوم نیست موقعی که نجفی زن محجبه اش را کشت چرا خفه خون گرفته بودند

همسر دوم نجفی به قتل رسید/ اصابت ۵گلوله به همسر شهردار اسبق تهران/ نجفی  اعتراف کرد

✳️ ابتکار، تاجزاده و «زن کشی»

این روزها خانم ابتکار و تاجزاده بابت حذف تصویر دختران از جلد یک کتاب درسی فریاد وامصیبتا سر داده و این اتفاق را مقدمه تبدیل ج. ا.ا به «خلافت طالبان» دانسته‌اند!
اما معلوم نیست این دو نفر، وقتی گل سرسبد اصلاحات بعد از یک عمر زندگی، فیلش هوای هندوستان نمود و با زنی که جای دخترش بود ازدواج کرد و با این شیوه عملا از زحمات همسر اولش قدردانی کرد، کجا بودند و چرا هیچ نگفتند و از حقوق زنان دفاع نکردند!
و بماند آن وقتی هم که همان نور چشم اصلاحات با شلیک چند گلوله زنش را از صحنه روزگار محو کرد این دو نفر و بقیه اصلاح طلبان دفاع از حقوق زنان را فراموش کردند و برای دفاع از قتل و قاتل، به زنی که دستش از دنیا کوتاه شده بود وصله‌های ناجور چسباندند!
خانم ابتکار و تاجزاده باید به این سوال پاسخ بدهند که کشیدن اسلحه به روی یک زن بی‌دفاع و هوو آوردن روی سر یک زن وفادار اقدام طالبانی است یا حذف تصویر دختران از روی یک کتاب درسی‌! و بماند که حذف تصویر هم در دولتی اتفاق افتاده که خانم ابتکار ٧ سال معاون رئیس‌جمهورش هستند و تاجزاده ٢ بار برای روی کار آمدنش مردم را اغفال کرده است!

@pas_kouchehaie_enghelab

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 989120836492+ همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

People sitting and independent Lithuania

بلبلی برگ گلی بر منقارداشت

💚🌱یا ربَّ الحسین🌱💚 ◾گویند روزی ناصر الدین شاه تمام ادیبان را جمع کرد و گفت …

پاسخی بگذارید