خانه / اقتصادی / پویش ملی “تولید، تداوم امید”

پویش ملی “تولید، تداوم امید”

در هفته هشتم پویش ملی “تولید، تداوم امید” انجام شد؛

دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور برای آغاز بهره‌برداری 5 طرح صنعتی و بازرگانی در استان های مازندران، خوزستان و فارس/ اشتغالزایی مستقیم 1660 نفری با مجموع سرمایه‌گذاری بیش از 5 هزار و 682 میلیارد تومانی

دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور برای آغاز بهره‌برداری 5 طرح صنعتی و بازرگانی در استان های مازندران، خوزستان و فارس/ اشتغالزایی مستقیم 1660 نفری با مجموع سرمایه‌گذاری بیش از 5 هزار و 682 میلیارد تومانی

در هفته هشتم پویش ملی “تولید، تداوم امید” 5 طرح بزرگ صنعتی و بازرگانی در استان‌های مازندران، خوزستان و فارس با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور کشورمان به بهره برداری رسید.

به گزارش شاتا، امروز و در هفته هشتم پویش ملی “تولید، تداوم امید” و همزمان با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان مازندران و معاونین وی در استان های خوزستان و فارس، 5 طرح آرین شیمی، فولاد روهینا جنوب، کربنات سدیم کاوه و 2 طرح سیلوی فلزی به صورت ویدئو کنفرانس و توسط دکتر حسن روحانی افتتاح شدند.

در این آیین، شرکت آرین شیمی در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد استان مازندران با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار متر مکعب تخته فیبر خام با چگالی متوسط از چوب (MDF) به بهره‌برداری خواهد رسید.

برای راه اندازی واحد آرین شیمی تولیدی بالغ بر 900 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده که زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را فراهم آورده است.

همچنین طرح تولید کربنات سدیم سبک و سنگین با ظرفیت تولید ۳۲۰ هزار تن در گروه صنعتی شیشه کاوه در شهرستان فیروزآباد استان فارس در هفته هشتم پویش ملی “تولید، تداوم امید” مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

برای راه اندازی این طرح بیش از 2 هزار و 67 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است که اشتغال 1000 نفری را فراهم کرده است.‌

همچنین شرکت فولاد روهینا جنوب در شهرستان دزفول استان خوزستان با سرمایه‌گذاری بالغ بر 2 هزار و 600 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی بهره برداری رسیده است.

این مجتمع در زمینه تولید شمش و میلگرد فولادی با ظرفیت ۴۵۰ هزار تن فعالیت می کند و زمینه اشتغال مستقیم ۴۰۰ نفر را فراهم آورده است.

در هفته هشتم پویش ملی “تولید، تداوم امید” همچنین سیلوی فلزی ۳۰ هزار تنی شهرستان اقلید مورد بهره برداری قرار گرفت.

این مجموعه دارای یک انبار نیمه مکانیزه به ظرفیت ۳۰۰۰ تن است که با احداث سیلوی فلزی به ظرفیت 60 هزار تنی رسیده است.

پروژه سیلوی ۳۰ هزار تنی ذخیره سازی گندم اقلید با هدف تحویل و ذخیره سازی محصول گندم کشاورزان منطقه و استفاده بهینه از ظرفیت تخلیه و بارگیری جاده‌ای احداث شده است و اراضی کشاورزی مرغوب و قابل کشت در منطقه و پتانسیل بالایی کشاورزی در اجرای هر چه سریعتر پروژه موثر بوده است.

افتتاح سیلو ۴۰ هزار تنی داراب در استان فارس دیگر طرح مورد افتتاح در هفته هشتم پویش ملی تولید، تداوم تولید است که با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد تومانی شرکت بازرگانی دولتی ایران و ظرفیت اشتغال زایی برای حدود ۳۰ نفر امروز با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.

اشتراک گذاری در کلوب

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

سید عبدالوهاب سهل آبادی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: مدرس خیابانی تخصص و …