خانه / اجتماعی / تعامل و همکاری بین شهرداری منطقه یک وارتش

تعامل و همکاری بین شهرداری منطقه یک وارتش

شهردار منطقه یک:
تکمیل پروژه های شهری شمال تهران با همکاری ارتش سرعت می گیرد
تکمیل برخی از پروژه های شهری شمال تهران که مورد درخواست و مطالبه شهروندان است،  با تعامل و همکاری بین شهرداری منطقه یک وارتش سرعت می گیرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در دیدار با امیر سرتیپ دوم بهروز عزیزی فرمانده آماد و پشتیبانی نزاجا که با حضور معاونین و مدیران این منطقه برگزار شد، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: فرصت های خدمتگزاری به شهروندان کوتاه است و امیدواریم بتوانیم در تعاملات دوجانبه، از این فرصت به نحو شایسته استفاده کنیم.
وی افزود: تکمیل و راه اندازی برخی از پروژه‌های شهری از جمله اتصال خیابان  ۳۵ متری شهید افتخاری به بزرگراه امام علی (ع) جنوب و اتصال بزرگراه ارتش به گردنه قوچک در کاهش بار ترافیکی منطقه و انتقال مرکز زباله اوشان از بافت مسکونی به مکان دیگر در حفظ محیط زیست منطقه و آزادسازی زمین هایی که در مسیر پروژه ها قرار دارند و مناسب بهره برداری عمومی هستند از جمله اقدامات در حال اجرا در منطقه است که امیدواریم با همکاری ارتش، با سرعت بیشتری به اجرا برسند و بتوانیم با یاری هم در انجام وظیفه خدمتگزاری به شهروندان سربلند باشیم.
موسوی تصریح کرد: درخواست های متقابل ارتش نیز برای شهرداری قابل احترام است و تلاش می کنیم با حفظ حقوق متقابل به انجام وظیفه قانونی خود در شهر بپردازیم. 
فرمانده آماد و پشتیبانی نزاجا نیز ضمن تقدیر از حسن نیت و اقدامات مثبتی که در گذشته در ارتباط با ارتش انجام شده بود اظهار امیدواری کرد با تداوم جلسات، تهیه قراردادها و پیگیری های لازم، موارد مورد نظر دو طرف انجام و از تعامل موثر آتی، شهروندان منطقه نیز بهره مند شوند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

رصدخانه شهری تهران

رصدخانه شهری تهران یعنی چه

پيشينه‌ي رصدخانه شهری تهران پیشنهاد اولیه برای ایجاد رصدخانه در سال 1386 در «اجلاس کمیسیون …