خانه / بین الملل / حماس و فتح با یکدیگر متحد شده اند

حماس و فتح با یکدیگر متحد شده اند

تحلیلگر کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در واکنش به نشست خبری امروز؛

یعاری: توافق حماس و فتح، تشکیلات خودگردان را از سر راه مقاومت کنار زد

تحلیلگر کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در واکنش به نشست خبری امروز؛

یعاری: توافق حماس و فتح، تشکیلات خودگردان را از سر راه مقاومت کنار زد

اسراییل با وضعیت بی سابقه ای روبه رو شده است؛ حماس و فتح با یکدیگر متحد شده اند و دست در دست هم گذاشته اند!

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در واکنش به به نشست خبری العاروری و الرجوب اعضای دو جنبش حماس و فتح گزارش داد، توافقی که امروز میان این دو جنبش در حال شکل گرفتن است برای آینده رژیم صهیونیستی و امنیت آن بشدت خطرزا است.

“ایهود یعاری” تحلیلگر این شبکه در رابطه با گفتگوی میان العاروری و الرجوب هشدار داده است: توافق میان حماس و فتح برای مقابله با طرح الحاق برای اسراییل بسیار خطرناک است. من مطمئنم که تمامی طرف های امنیتی از سرعت هماهنگی و کارآیی این دو جنبش شگفت زده شوند.

وی در ادامه سخنان اش گفت: اسراییل با وضعیت بی سابقه ای روبه رو شده است؛ حماس و فتح با یکدیگر متحد شده اند و دست در دست هم گذاشته اند!

یعاری در بخشی دیگر از تحلیل خود معتقد است که برگزاری چنین نشستی اگرچه از اهمیت بسیار بالایی برای تل آویو برخوردار است و آن را بشدت نسبت به آینده نگران می کند اما چیزی که مهم تر است آن است که تشکیلات هم با این کار خود نشان داد که دیگر در راستای مبارزه با تروریسم و بازداشت عناصر حماس در کرانه باختری گامی برنمی دارد و این مسئله یعنی بازگشت دوباره تنش ها و ناآرامی  به تمام کرانه باختری.

در همین حین نیز اوهید حمو خبرنگار این شبکه اسرائیلی گفت: تل آویو و مسئولان اسراییلی اکنون با صحنه بسیار بزرگی روبه رو هستند آن ها بشکل گیری توافق میان حماس و فتح کمک کردند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز: تحلیلی خبری اطلاع رسانی سیاسی فرهنگی اقتصادی به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری ارگان رسمی سازمان ملل اسلامی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516

حتما ببینید

جدایی بحرین از ایران

جدایی بحرین از ایران

جدایی بحرین از ایران در مجلس شورای ملی فقط یک مخالف داشت! روزی که برای …