خانه / اقتصادی / دخانیات اجازه تحقیق و تفحص نمی دهد

دخانیات اجازه تحقیق و تفحص نمی دهد

🔴 شریعتمداری برخلاف قانون، مجددا مدیرعامل دخانیات را بعد از باز خریدی و بازنشستگی بکار گرفته است
اسناد افشا شده از وزارت کار نشان می دهد سیاوش افضلی که چندی پیش اعلام کرده بود اجازه تحقیق و تفحص در دخانیات ایران را نمی دهد، به صورت غیر قانونی مدیر عامل شرکت دخانیات ایران است.
وی در 3 دیماه ۱۳۹۶ بجای ۴۸ میلیون حق قانونی بازخریدی و استعفا، مبلغ یک میلیارد و دویست و شصت میلیون ریال بصورت غیرقانونی پول گرفته و بازخرید نهایی شده است.
سیاوش افضلی بعد از بازخریدی با لابی شخصی به نام حمید رحمانی خلیلی علیرغم قانون منع بکارگیری بازنشستگی مجددا با دستور  شریعتمداری وزیر کار به عنوان مدیر عامل دخانیات ایران  بکارگیری شده است.
 افضلی بعد از ورود به حلقه پنهان دخانیات ایران مسیر فساد را برای خرج پول های بدون منشاء و ثبت نشده سهل کرد.
 درصد مالکیت شرکت دخانیات ایران متعلق به سهام عدالت است که با مدیریت وزارت صمت اداره می شد اما اکنون مستقیما در اختیار مردم می باشد و اقدامات غیر قانونی شریعتمداری و ” سیاوش افضلی ” و شرکت ” ایده آل دخان ایرانیان ” اکنون به معنی راهزنی علنی از جیب مردم محسوب می شود.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

برای تاسیس این رسانه نیازمند کمک های شماهستیم

گرانی برای ایران ارزانی برای جهان

فداکاری ایرانیان در طول تاریخ، نشان بزرگی و عظمت آنها بوده است. کورش بعنوان اولین …