خانه / دسته‌بندی نشده / پروژه های کوچک مقیاس محلی متناسب با نیازهای واقعی

پروژه های کوچک مقیاس محلی متناسب با نیازهای واقعی

‌‌شهردار منطقه یک:پروژه های کوچک مقیاس محلی متناسب با نیازهای واقعی محلات تعریف شود
پروژه های کوچک مقیاس محلی باید متناسب با نیازهای واقعی محلات ، شهروندان، بضاعت شهرداری و با کمترین مانع حقوقی در اجرا تعریف شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در نشست بررسی پروژه های کوچک مقیاس محلی منطقه یک که با حضور دبیران شورایاری محلات این منطقه برگزار شد، گفت: در تعریف طرح تفصیلی جدید که مبتنی بر رویکرد راهبردی و ساختاری است، طرح ها و پروژه های شهر باید در مقیاس خرد و از پایین به بالا تهیه شوند.
موسوی افزود: طرح های راهبردی، ساختاری طرح های انعطاف پذیری هستند که به  پروژه های کوچک مقیاس محلی متکی هستند و از دل محله و بر اساس نیازهای اهالی شکل گرفته و با وجود ابعاد کوچک تاثیر بسیاری در رفع نیازها، ایجاد آرامش و آسایش محلی دارد.
وی بیان داشت: باید تلاش شود آنچه مورد نیاز محله است احصاء و در قالب طرح و برنامه به مدیران ارشد و تصمیم سازان شهر پیشنهاد شود تا بر اساس آن بدانیم اولویت اول هر کدام از محلات ما کدام است و در چه زمینه ای باید خدمات شهرداری جهت بهره مندی‌ شهروندان توسعه یابد.
شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: شکل گیری پروژه ها در مقیاس خرد در محلات، سبب کارایی بیشتر آنها و از طرفی صرف و هزینه درست منابع درآمدی در شهر خواهد شد، بنابراین ما باید ناحیه به ناحیه و محله به محله پروژه های خرد که اثربخشی آن برای شهروندان بالاست، دریافت کنیم و براساس بضاعت شهرداری و مشکلات منابع درآمدی که داریم، بتوانیم آن ها را به سرانجام برسانیم.
گفتنی است؛ بررسی پروژه های کوچک مقیاس محلی منطقه یک با حضور معاونین برنامه ریزی و توسعه شهری، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری، فنی و عمرانی، اجتماعی، شهرداران نواحی و دبیران شورایاری محلات منطقه یک برگزار شد.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

مینا سپهرار خبرنگار ماهین نیوز

قالیباف؛ گزینه نهایی

قالیباف؛ گزینه نهایی فراکسیون اکثریت برای ریاست مجلس محمدباقر قالیباف گزینه نهایی فراکسیون مردمی نیروهای …