خانه / اجتماعی / مکان های عمومی با دقت و توجه بیشتری ضدعفونی و گند زدایی شود

مکان های عمومی با دقت و توجه بیشتری ضدعفونی و گند زدایی شود

شهردار منطقه یک در ششمين جلسه ستاد مقابله با ویروس كرونا:
 مکان های عمومی با دقت و توجه بیشتری ضدعفونی و گند زدایی شود

مکان های عمومی و پر تردد شمال تهران با توجه به بازگشایی بوستان ها با دقت و توجه بیشتری پاکسازی، ضدعفونی و گند زدایی شود.

به گزارش روابط عمومي شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه در ششمين جلسه ستاد مقابله با ویروس كرونا که با هدف پیگیری مصوبات و بررسی مجموعه اقدامات صورت گرفته در این حوزه با حضور معاونین،شهرداران نواحی ده گانه و مدیران عضو این ستاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مکان های عمومی به ویژه ايستگاه هاي مترو،اتوبوس ، تاكسي، اسکان های کارگری و بوستان ها که به دلیل بازگشایی مورد توجه بيشتر مردم قرار گرفته است نیازمند دقت و توجه ویژه است و باید پاكيزگي و بهداشت محيط مد نظر قرار بگيريد و مخازن زباله روزي دوبار تخليه و ضدعفوني شوند.

شهردار منطقه یک گفت: در ايام ماه مبارك رمضان ، كمك ها و فعاليت اعضا،تبليغات محيطي،شعائر اسلامي مبتني بر آموزه هاي ديني اجرا شود و اداره زيبا سازي در تبليغات توجه به شعائر،آيات و رحمت و مغفرت و ادعيه مناسب را ،در شان یک  كشور إسلامي و ماه مبارك رمضان انجام دهد.

موسوی افزود: فعاليت كارگروه های عضو ستاد مقابله با كرونای منطقه باید مطابق با ستاد ملي كرونای كشور باشد و همانطور که  مدیریت و کنترل ویروس کرونا با مشارکت‌ و همدلی مردم، ما را از دیگر کشورها متمایز کرد ، معاونت اجتماعي و فرهنگي منطقه همچنان از مشاركت گروه هاي مذهبي و طلاب داوطلب با گروه هاي هنري كه در بيمارستانها برنامه اجرا مي كنند استقبال و استفاده كند.

وی كنترل و نظارت مستمر كارگاه هاي ساختماني تو سط ادارات شهرسازي نواحي و رعايت پروتكل هاي بهداشتي را مورد تاکید قرار داد و از شهرداران نواحي خواست تمهيدات ويژه در خصوص پاکسازی و لایروبی انهار،كانالها و جويهاي آب و جلوگیری از ورود  فاضلاب ها به انهار را انجام دهند .

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

فارسی دری بر دیوار شهر دربند روسیه

سیدمحمد بهشتی: پادگان ۰۶ به نفع شهروندان احیا شود

سیدمحمد بهشتی: پادگان ۰۶ به نفع شهروندان احیا شود شهر: سید محمد بهشتی، پیشکسوت معماری …