خانه / بین الملل / سازمان ملل را خدا تعطیل کرد!

سازمان ملل را خدا تعطیل کرد!

هرچه ما گفتیم سازمان ملل را تعطیل کنید کسی وش نداد و آنهاییکه قدرت این کار را داشتند تواضع کردند! تا اینکه آخرش خدا دست به کار شد و با ریزترین لشکریان خود آنها را تعطیل کرد تا اینهمه به مردم دنیا ظلم نکنند. با اینکه از امریکا بودجه ای هم نمی رسید ولی انها مطابقت سنت دیرینه فقط آمریکا را مالک می دانستند البته حق داشتند چون اگر کم کاری می کردند آنها را از ساختمانها بیرون می کرد یا اصلا راه نمی داد. حالا معلوم می شود اگر سازمان ملل هم نباشد هیچ اتفاقی نمی افتد! نه تنها سازمان بلکه سازمان دولتها هم بیکاره اند! در همه جای دنیا بخاطر کرونا اداره ها تعطیل هستند در ایران که عید هم بود این تعطیلی خوب مزه کرد. دولتها کوچک شدند و آزارشان به مردم کمتر شد الان هم که قرار است راه بیافتد گفته اند یک سوم نیروها باشند بقیه مرخصی بروند یعنی اگر دولت ها یک سوم هم کوچک بشوند باز هم اتفاقی نمی افتد و اگر اصلا نباشند هم بهتر است. کرونا خودش همه را مدیریت می کند ناراحت نباشید چون دشمنی ها و جنگها بخاطر قدرت است و کرونا مرگ رت بیاد می اورد ریاست و قدرت همه از یاد می رود.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! شنبه 9 فروردين 1399 - 19:40 دیدن تصویر مزدوران سوریه ای که کشور خود و شرف و ملت خود را رها کردند و با هواپیمای ترکیه مانند گله ای گوسفند عازم لیبی شدند تا در کنار دولت وفاق لیبی علیه حفتر وارد جنگ شوند، بسیار تهوع آور است! العالم ـ سوریه بسیار دشوار است که بتوانیم این افراد را درک کنیم؛ این مزدوران در ویدئوهای منتشر شده به این کار خود افتخار می کردند؛ این در حالی است که می دانند آنها فقط مزدوری اجیر شده هستند که ترکیه برای منافع خود آنها را بکار گرفته است و اصلا اهمیتی ندارد که در سوریه و یا لیبی و یا هر جای دیگری وارد جنگ شوند. پس از صحنه های تهوع آور این دسته از مزدوران سوریه ای که به کار خود افتخار می کردند، شبکه های اجتماعی ویدئوهای دیگری منتشر کردند ویدئوهایی از به اسارت درآمدن این مزدوران توسط نیروهای حفتر است؛ نیروهای حفتر به صورت بسیار تحقیر آمیز با آنها برخورد می کردند و آنها اعتراف کردند که برای کشتن براداران لیبیایی خود به این کشور آمدند تا در مقابل ماهانه مبلغ 2000 دلار بگیرند و تابعیت ترکیه ای دریافت کنند! تعداد این مزدوران 50 یا 100 و یا 1000 نفر نبود؛ بلکه آنها 5000 نفر بودند که این تعداد بسیار زیاد است و بیانگر میزان فاجعه ای است که سوریه طی ده سال گذشته به سبب وجود این دسته از نادانان که ترکیه و برخی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و رژیم اشغالگر و آمریکا آنها را بکار گرفتند تا در مقابل مبلغی ناچیز کشور خود را تخریب کنند و مردم خود را به قتل برسانند؛ امروز نیز به لیبی منتقل شدند تا در مقابل دریافت تابعیت ترکیه برادران خود در لیبی را به قتل برسانند!

نقشه ترکیه بزرگ در حال اجرا است

برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! دیدن تصویر مزدوران سوریه ای که کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *