خانه / بین الملل / تنها راه رهایی: جمهوری اسلامی شدن آمریکا و اروپا!

تنها راه رهایی: جمهوری اسلامی شدن آمریکا و اروپا!

آمریکا از تروریسم بیولوژیکی تا تروریسم درمانی

آمریکا از تروریسم بیولوژیکی تا تروریسم درمانی

آمریکا، جنگ بیولوژیکی، دانشگاه کارولینای شمالی، آزمایشگاه فورت دیتریک، پیربرایت، سلاح بیولوژیکی، بیل گیتس، چین، ایران، این ها عناوین و اصطلاحاتی هستند که میان آنها ارتباط وجود دارد و سوالات زیادی درخصوص این ارتباط است، که باید پاسخ داده شوند.

العالم – تحلیل روز

پیش از 77 سال پیش یعنی در سال 1943 ایالت متحده آزمایشگاهی موسوم به فورت دیتریک یا فرماندهی پزشکی را در ارتش آمریکا ایجاد کرد، این مرکز فعالیت‌های علنی اش را در سال 1969 متوقف کرد و به هسته فعالیت های دفاعی بیولوژیکی آمریکا تبدیل شد که اطلاعات مربوط به فعالیت ها، تحقیقات و اختراعات در آن تحت عنوان جنگ های بیولوژیکی، به شکل محرمانه ای ادامه یافت.

در توضیح ارتباط دیگر عناوینی که در بالا ذکر شد، با آزمایشکاه فورت دیتریک آمریکا در ابتدا به مسئله شیوع ویروس کرونا می پردازیم، ویروسی که اغلب تاکید دارند یک مسئله طبیعی است اما گزارش ها و بررسی های صورت گرفته قویا از این امر حکایت دارند که ویروس کرونا و آزمایشگاه های فورت دیتریک ارتش آمریکا به یکدیگر مرتبط هستند.

“فرانسیس بویل” کارشناس تسلیحات بیولوژیکی آمریکایی در تازه‌ترین محصاحبه های خود تاکید کرد آمریکا پس از حوادث 11 سپتامبر بیش از 125 میلیون دلار بودجه به تحقیقات درخصوص جنگ بیولوژیک اختصاص داده است، وی همچنین تاکید کرد که حدود 13 هزار دانشمند در آزمایشگاه های مربوط به جنگ بیولوژیک آمریکا فعالیت می کنند.

آزمایشگاه فورت دیتریک تنها موسسه ای نیست که در ایجاد جنگ بیولوژیک در آمریکا فعالیت می کند، افزون بر دانشگاه کارولینای شمالی، که مجهز به آزمایشگاه های “BSL3” است، نام موسسه پیرپرایت نیز در این خصوص مطرح است موسسه ای که در خصوص بیماری های واگیردار فعالیت می کند و به “شورای تحقیقات حیاتی تکنولوژیک و علوم بیولوژیک بریتانیا” وابسته است.

فرانسیس بویل در اظهارات خود تاکید کرد که “پیر برایت” علاوه بر فعالیت های گسترده با آزمایشگاه فورت دیتریک و “مرکز مقابله با بیماری ها و پیشگیری یا (CDC)” آمریکا که به “بیل گیتس” میلیاردر مشهور آمریکایی مربوط است، فعالیت می کند.

بویل همچنین اعلام کرد، موسسه بیل و ملیندا گیتس یک موسسه خیریه و مربوط به بیل گیتس است و ابهامات زیادی درخصوص ماهیت عملکرد این موسسه و سرمایه گذاری آن روی آزمایشگاه های تسلیحات هسته ای و “CDC” و همچنین ارتباط این موسسه با مرکز پیر برایت بریتانیا وجود دارد و چنانکه در گزارش ها قید شده است 15 درصد از سرمایه سازمان بهداشت جهانی از طریق این موسسه تامین می شود.

تمام این داده ها بر آن تاکید دارد که ویروس کرونا نمی تواند یک پدیده طبیعی باشد، به ویژه آنکه قابلیت هایی بیشتر از آنچه یک ویروس دارد را داراست، حتی درمورد ویروس سارس نیز اغلب دانشمندان بر این عقیده هستند که نوعی سلاح بیولوژیکی است، همچنین سیر تحولات شیوع ویروس هایی این‌چنینی نشان می دهد، “تب دنگی” که در سال 1981 در کوبا شایع شد، سارس که در سال های 2002 تا 2004 در چین شیوع پیدا کرد و سپس شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009؛ دانشمندان معتقدند که همگی آنها نوعی جزئی از سلاح بیولوژیک هستند به ویژه آنکه شیوع این ویروس ها در جهان موجب گسیل شدن میلیاردها دلار به حساب شرکت های داروسازی آمریکایی و انگلیسی کرد.

یک بعد دیگر سلاح بیولوژیکی جدید یا همان ویروس کرونا مسئله درمان یا واکسن آن است، بویل تاکید دارد که این واکسن وجود دارد و یا حداقل تحقیقات بر روی آن صورت گرفته است، وی همچنین تاکید کرد که این واکسن ثبت اختراع شده و منبع آن نیز مستقیما به واشنگتن و آزمایشگاه فورت دیتریک و پیر برایت و بیل گیتس مرتبط است، اما سوال اینجاست که چرا تولید واکسن کرونا تا کنون به صورت رسمی اعلام نشده، پل بریل در این خصوص معتقد است دلیل این مسئله در اهداف سیاسی نهفته است و قرار است در یک زمان معین این مسئله به صورت رسمی اعلام شود.

حتی در آن وقت نیز، سوای از این که این تفسیر درست باشد یا نه فرافکنی و اعمال فشار تا به این لحظه از سوی آمریکا به ویژه علیه چین و ایران و ادعای کمک رسانی از طریق این اعمال فشار وجود دارد، از سوی دیگر تمامی نشانه ها به رغم انکار آمریکا حاکی از آن است ویروس کرونا حاصل جنگ بیولوژیکی است که آمریکا به راه انداخته و یا حداقل این مسئله قابل بحث و بررسی است.

آنچه خطرناکتر از خود این بیماری است، آنجاست که هم درمان و هم تولیدکننده ویروس کرونا هردو ابزاری برای اعمال تروریستی آمریکاست.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! شنبه 9 فروردين 1399 - 19:40 دیدن تصویر مزدوران سوریه ای که کشور خود و شرف و ملت خود را رها کردند و با هواپیمای ترکیه مانند گله ای گوسفند عازم لیبی شدند تا در کنار دولت وفاق لیبی علیه حفتر وارد جنگ شوند، بسیار تهوع آور است! العالم ـ سوریه بسیار دشوار است که بتوانیم این افراد را درک کنیم؛ این مزدوران در ویدئوهای منتشر شده به این کار خود افتخار می کردند؛ این در حالی است که می دانند آنها فقط مزدوری اجیر شده هستند که ترکیه برای منافع خود آنها را بکار گرفته است و اصلا اهمیتی ندارد که در سوریه و یا لیبی و یا هر جای دیگری وارد جنگ شوند. پس از صحنه های تهوع آور این دسته از مزدوران سوریه ای که به کار خود افتخار می کردند، شبکه های اجتماعی ویدئوهای دیگری منتشر کردند ویدئوهایی از به اسارت درآمدن این مزدوران توسط نیروهای حفتر است؛ نیروهای حفتر به صورت بسیار تحقیر آمیز با آنها برخورد می کردند و آنها اعتراف کردند که برای کشتن براداران لیبیایی خود به این کشور آمدند تا در مقابل ماهانه مبلغ 2000 دلار بگیرند و تابعیت ترکیه ای دریافت کنند! تعداد این مزدوران 50 یا 100 و یا 1000 نفر نبود؛ بلکه آنها 5000 نفر بودند که این تعداد بسیار زیاد است و بیانگر میزان فاجعه ای است که سوریه طی ده سال گذشته به سبب وجود این دسته از نادانان که ترکیه و برخی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و رژیم اشغالگر و آمریکا آنها را بکار گرفتند تا در مقابل مبلغی ناچیز کشور خود را تخریب کنند و مردم خود را به قتل برسانند؛ امروز نیز به لیبی منتقل شدند تا در مقابل دریافت تابعیت ترکیه برادران خود در لیبی را به قتل برسانند!

نقشه ترکیه بزرگ در حال اجرا است

برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! دیدن تصویر مزدوران سوریه ای که کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *