خانه / بین الملل / نتانیاهو حاجت خود را از حمله کرونایی اش میگیرد/گفته فقط راه کم کردن دشمنان حمله بیولوژیک است

نتانیاهو حاجت خود را از حمله کرونایی اش میگیرد/گفته فقط راه کم کردن دشمنان حمله بیولوژیک است

رژیم اسرائیل|ماهیگیری نتانیاهو از آب گِل آلود کرونایی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از آنچه سوء استفاده نتانیاهو از شرایط شیوع کرونا برای افزایش مدت حضور خود در قدرت خواندند،انتقاد کردند.

رژیم اسرائیل|ماهیگیری نتانیاهو از آب گِل آلود کرونایی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم،روزنامه هاآرتص در مطلبی با پرداختن به ترفندهای نتانیاهو برای بقا در قدرت نوشت : بنیامین نتانیاهو و اعضای حزبش از بحران کرونا برای ادامه بقا در قدرت و قبضه کردن آن سوء استفاده کرده و تحت پوشش شیوع این بیماری تمام ارکان دولت را فلج کرده است تا بتواند مانع ابراز نظر قوه مقننه شود.

به اعتقاد سرمقاله نویس این روزنامه، نتانیاهو با فرصت طلبی خاصی از شیوع این بیماری بیشترین بهره را برده و به نیروهای امنیتی دستور داد تمام شهروندان را بدون اجازه پارلمان با برنامه ها و دستگاه های مبارزه با تروریسم! تحت نظر بگیرند.

به اعتقاد هاآرتص، حزب لیکود امروز بدون هیچ شرمی حتی دستور العمل های وزارت بهداشت را که تجمعات را ممنوع کرده نادیده گرفته و تلاش می کند تا اینگونه وانمود کند از اکثریت نسبی نسبت به ائتلاف کاحول-لاوان(آبی سفید) برخوردار است.

یدیعوت آحرونوت دیگر روزنامه رژیم صهیونیستی هم از پافشاری نتانیاهو برای حفظ کرسی خود ابراز شگفتی کرد.

ناحول برنیاع در سرمقاله این روزنامه آورده است : همه نخست وزیران سابق با وجود آنکه لحظات سختی را پشت سر گذاشتند اما جایگاه خود را به نخست وزیر بعدی تسلیم کردند در این میان تنها نتانیاهو است که حاضر نیست قواعد بازی را محترم شمرده و در مقابل آرا کرنش کند.

به اعتقاد نویسنده این روزنامه عبری زبان انتخابات 2020 در فلسطین اشغالی از معدود انتخاباتی است که حزب حاکم حاضر به پذیرش رای ساکنان نیست و از زمان اعلام نتایج آن تا به امروز لیکود حاضر نیست آن را به رسمیت بشناسد.

به اعتراف برنیاع گرچه هیچ ارتباط واقعی بین بحران کرونا و لگد مال شدن نتایج انتخابات وجود ندارد و حتی پیش از شکل گیری این بحران هم وجود داشت اما شاهد بهانه قرار گرفتن شیوع این بیماری برای ادامه این لگدمالی هستیم.

او تاکید دارد کرونا دیر یا زود از بین خواهد رفت اما دموکراسی!! (صهیونیستی) به نقطه صفر خود بازگشته است ، آنچه که امروز تحت پوشش کرونا در حال انجام است و به راحتی قابلیت تصحیح شدن را نخواهد داشت .

به اعتقاد این نویسنده صهیونیست گرچه کرونا در حال تخریب است، اما باید مانع اقدامات تخریبی صورت گرفته توسط نتانیاهو شود ، باید با آن هم به شکلی که گویی کرونایی وجود ندارد برخورد کنیم.

اوریت لوی هم در روزنامه معاریو با اشاره به کارشکنی های نتانیاهو در تسلیم قدرت آن را ویروسی به مراتب خطرناک تر از کرونا توصیف کرد و نوشت :در شرایطی که جهان در حال تلاش برای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر کرونا است ، کابینه انتقالی گام های بی سابقه ای را به بهانه کرونا اتخاذ می کند ، این تصمیمات می تواند پایه حاکمیتی را تحت الشعاع قرار دهد.

این نویسنده هم بدون هیچ شک و تردیدی بر این باور است که نتانیاهو به نحوی در حال مدیریت کردن بحران کرونا است که گویی هیچ انتخاباتی برگزار نشده است تا بدین شکل بی توجه به پرونده های جنایی اش به حکمرانی خود ادامه دهد.

به اعتقاد نویسنده تعقیب قضایی نتانیاهو مهمترین دلیل بازی های مختلف لیکود در برهه کنونی است.

نویسنده معاریو هم در نتیجه گیری یادداشت خود هشدار می دهد ملغمه ای که باعث بی اعتمادی به اسرائیل شده است تصمیمات خلق الساعه نتانیاهو که خود تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار دارد نیازمند حرکتی جدی است تا صحنه سیاسی به شدت بیمار را بعد از فروکش کردن کرونا بازسازی کند.

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! شنبه 9 فروردين 1399 - 19:40 دیدن تصویر مزدوران سوریه ای که کشور خود و شرف و ملت خود را رها کردند و با هواپیمای ترکیه مانند گله ای گوسفند عازم لیبی شدند تا در کنار دولت وفاق لیبی علیه حفتر وارد جنگ شوند، بسیار تهوع آور است! العالم ـ سوریه بسیار دشوار است که بتوانیم این افراد را درک کنیم؛ این مزدوران در ویدئوهای منتشر شده به این کار خود افتخار می کردند؛ این در حالی است که می دانند آنها فقط مزدوری اجیر شده هستند که ترکیه برای منافع خود آنها را بکار گرفته است و اصلا اهمیتی ندارد که در سوریه و یا لیبی و یا هر جای دیگری وارد جنگ شوند. پس از صحنه های تهوع آور این دسته از مزدوران سوریه ای که به کار خود افتخار می کردند، شبکه های اجتماعی ویدئوهای دیگری منتشر کردند ویدئوهایی از به اسارت درآمدن این مزدوران توسط نیروهای حفتر است؛ نیروهای حفتر به صورت بسیار تحقیر آمیز با آنها برخورد می کردند و آنها اعتراف کردند که برای کشتن براداران لیبیایی خود به این کشور آمدند تا در مقابل ماهانه مبلغ 2000 دلار بگیرند و تابعیت ترکیه ای دریافت کنند! تعداد این مزدوران 50 یا 100 و یا 1000 نفر نبود؛ بلکه آنها 5000 نفر بودند که این تعداد بسیار زیاد است و بیانگر میزان فاجعه ای است که سوریه طی ده سال گذشته به سبب وجود این دسته از نادانان که ترکیه و برخی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و رژیم اشغالگر و آمریکا آنها را بکار گرفتند تا در مقابل مبلغی ناچیز کشور خود را تخریب کنند و مردم خود را به قتل برسانند؛ امروز نیز به لیبی منتقل شدند تا در مقابل دریافت تابعیت ترکیه برادران خود در لیبی را به قتل برسانند!

نقشه ترکیه بزرگ در حال اجرا است

برادرت را بکش تا تابعیت ترکیه دریافت کنی! دیدن تصویر مزدوران سوریه ای که کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *