خانه / مذهبی / هرخانه یک پایگاه_سلامت

هرخانه یک پایگاه_سلامت

💠 دکتر پیمان صابریان ، رییس مرکز اورژانس تهران

♦️آمادگی صد در صدی اورژانس تهران در نوروز ۹۹

🔹 به هموطنان و همشهریان توصیه کردیم با توجه به انتشار ویروس کرونا در خانه بمانند ولی با توجه به شرایط خاص کنونی با آمادگی صد در صد و با تمام قوا در راه ایمن سازی و پیشگیری از وقوع حادثه تلاش می‌کنیم.

🔹 هر روز بیش از 200 پایگاه اورژانس تهران با تمام توان آماده ارائه خدمات درمانی مناسب به شهروندان هستند و کرونا خللی در امداد رسانی ها ایجاد نکرده است.

🔹 پرسنل پر تلاش اورژانس تهران هرگز امدادرسانی را ضعیف یا تحت تاثیر این بحران قرار نداده اند و با حداکثر توان در خدمت مردم شریف تهران هستند.

🔹 مجدد به هموطنان عزیز توصیه می شود از مسافرت و همینطور دید و بازدید نوروزی خودداری کرده و نکات بهداشتی را رعایت کنند .

🔹 هموطنان فقط در مواقع ضرورت و نیاز به خدمات فوریت های پزشکی با تلفن 115 تماس گرفته و همینطور در صورت داشتن سوال و یا مشاوره درباره ویروس کرونا با تلفن های 4030 و 190 تماس بگیرند.

کروناراشکست_میدهیم

درباره‌ی ماهین نیوز

پایگاه خبری ماهین نیوز پایگاه خبری ماهین نیوز به چهار زبان فارسی انگلیسی عربی و آذری تحلیلی خبری اطلاع رسانیسیاسی فرهنگی اقتصادی مجوز 26237/92وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صاحب امتیاز و مدیر مسئول: سید احمد حسینی ماهینی آدرس : تهران میدان شهدا پاساژ امیدوار طبقه دوم واحد 2 09120836492 همراه , ,telgram watsapp face booke soroush sahmahini@yahoo.com تلفکس36608516,28

حتما ببینید

پیشنهاد «هفته جهانی طلب امداد الهی و اعلام اضطرار به منجی موعود» در برابر اپیدمی کرونا

«هفته جهانی طلب امداد الهی و اعلام اضطرار به منجی موعود»

«از آنجا که بلاء کرونا جهانی است بهتر است تضرع هم جهانی شود و حتی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *